Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Pytania


poczatkujacy wedkarz

Rekomendowane odpowiedzi

Wędkuję od 6 lat (7 roku życia), ale wowiłem do tej pory tylko metodą spławikową więc nie wiem co to: :P

:arrow: odległościówka,

:arrow: bolonka,

:arrow: amortyzator gumowy (co to jest, jak się zakłada, co ile wymieniać jeśli jest taka konieczość, ile kosztuje),

:arrow: przepływanka,

:arrow: co to jest waggler(i ogólnie rodzaje spławików do jakich metod się wykożystuje i gdzie),

:arrow: na innym forum czytałem o jakimś tricku na mady z fusami od kawy,

:arrow: czy łowienie na grunt bez koszyczka i rórki antysplątaniowej pogarsza wyniki połowów?

:arrow: co to pickler?

:arrow: po zimie chcę rozpocząć przygodę ze spinningiem, od czego powinienem zacząć ? jaki sprzęt , techniki itp.

:arrow: jak powinien wyglądać zestaw na lód? (mam żyłkę gróbości nie pamiętam, spławik 1,5g, mały haczyk (na wody Grudziądzkie wystarczy :)) i obciążenie spławika. co źle a czego zabrakło?)

:arrow: Jak dokładnie łowić batem(tyczką), jak zacinać, jak powinien wyglądać zestaw, jaki bat najlepszy na wody Grudziądzkie, jaki na zawody itp.

Jeżeli znacie jakieś inne trudne metody połowu i ich trudne nazwy :) napiszcie a przyda mi się to

Pozdrawiam wszystkich zapalonych wędkarzy i czekam na odpowiedź. Z góry dzięki za nią :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam na forum.

Po pierwsze proponuję przejrzeć poszczególne kategorie tematyczne forum lub użyć "szukaj". Myslę, że na większość zadanych w tym temacie pytań znajdziejsz na forum odpowiedź.

Jeżeli nie, to proszę w odpowiednich kategoriach utworzyć tematy dotyczące interesujących Cię zagadnień. Jestem przekonany że otrzymasz na nie odpowiedź.

Pozdrawiam

tomik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.