Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Milczący moderatorzy.


keri

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu dostrzegam znacznie zmniejszona aktywność kilku naszych moderatorów :roll: czym to jest spowodowane :?: zaczynam się martwić :wink:

madi , maniek zamilkli a i tomek1 mniej pisze.

hmyy :???:

Nic nikomu nie zarzucam, jestem tylko ciekaw i się trochę martwię :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Może chodzi o czas.

Może nie mają za dużo czasu na pisanie? I w miarę możliwości nadrabiają zaległości.

Jest jeszcze jedno najodpowiedniejsze wytłumaczenie - całymi dniami są nad wodą, a w nocy śpią :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co taki temat zakładać ,ale skoro pytasz odpowiem ,powodem mojego "nie pisanie lub nie bycia na forum jest praca ,praca ,praca ,a mało tego może się zdarzyć że "zniknę "na parę miesięcy do Belgi niestety do "tyry" ,piszę że może się zdarzyć bo bronię się od tego wyjazdu rękami i nogami. Tak więc keri, mogę ci ten miód :mrgreen: [zielony] odstąpić :wink: sam się przekonasz że kasy z tego nie ma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek, założyłem ten temat bo miałem taki kaprys w danej chwili.

Przykro mi że odebrałeś moje pytanie jako atak na ;

ten miód :mrgreen: [zielony]
.

Widzę że teraz mając ten "miód" śmiało możesz temat wykasować jako nie wnoszący nic dla forum :evil: .

ps

cieszę się że to praca odsunęła Cię trochę od forum a nie np. choroba.

i weź tu człowieku się o kogoś zapytaj :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tam recesja
Oj tam zaraz recesja :mrgreen: Jedynie "budowlanka się skończyła" nawet TVN pewnie o tym mówi...
Wiadomości ze Świata: w Irlandii budowlanka się skończyła. A teraz prognoza pogody....

No i dobrze, niech wracają bo to w większości ci co szczupaki do wora pakowali :mad: Bez generalizowania i krzywdzenia jednostek - oczywiście ;)

Oj przydało by się

No to wiesz - krótka piłka z Twojej strony :idea:

keri, wybacz off.t ale co tu o milczących moderatorach dodawać. Takie czasy, tomik może zmieni model biznesowy (jak już uzbiera wkład) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu dostrzegam znacznie zmniejszona aktywność kilku naszych moderatorów :roll: czym to jest spowodowane :?: zaczynam się martwić :wink:

madi , maniek zamilkli a i tomek1 mniej pisze.

hmyy :???:

Nic nikomu nie zarzucam, jestem tylko ciekaw i się trochę martwię

Maniek już napisał, Madi na zlocie sygnalizowała zamieszanie związane ze zmianą pracy, ale nowych faktów nie znam.

U mnie mniejsza aktywność związana jest z brakiem czasu. Dzielę go między pracę, córę i ryby. Na forum często nie starcza już sił i terminów :oops::lol: Nawet wypady na ryby już nie tak intensywne jak kiedyś :roll: Nagrodą jest radość Agatki z obcowania ze starym :wink::lol: A to lepsze niż największe ryby :cool:

Od dłuższego czasu nie mogę skończyć artykułu o sandaczu dla naszego portalu, nie mówiąc już o filmikach, które planuję zrobić. Mam nadzieję, że wkrótce nadrobię zaległości. Najpóźniej w "martwym sezonie" (styczeń, luty) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.