Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Robinson Xenon Jig-Master


Deuuu

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno zostałem (mam nadzieję szczęśliwym) posiadaczem kija Robinson Xenon Jig-Master 2,5m o c/w 5-15gr.

Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tego kija lub innego z tej serii. Ja póki co mogę od siebie dodać że kij jest dobrze wyważony, korkowa rękojeść bardzo dobrze układa się w dłoni co daje duży komfort podczas wielogodzinnego łowienia. Kijek jest dość czuły, bardo dokładnie można wyczuć każdy, nawet najmniejszy kamień zalegający na dnie. Na razie miałem okazję go przetestować tylko pod kątem okonków. Moje pytanie to mianowicie to czy ten kij wytrzyma hol większej ryby (np. sandałka). Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

No do chrobotania trzeba się przyzwyczaić, póki co ja używam do niego żyłki Balsax-a to nie mam tego problemu :grin: A co do tego spasowania na łączeniu, może trafił ci się jakiś trefny? Mój jest bardzo ładnie spasowany, 0 luzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak, wczoraj łowiąc na paproch poczułem puknięcie i zaciełem. Po chwili RYBA (piszę tak bo nawet jej nie ujrzałem) zrobiła odjazd i kij strzelił. Dlatego jutro idę do sklepu oddać ją na gwarancję, może uda się wziąść kasę zamiast wędki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Dorzucę trzy grosze od siebie :razz:

Mam Xenona Jig Master 225 5-15g od lipca, w tym czasie 2 razy był już złamany. Pierwszy raz strzelił przy rzucie woblerem 7g - reklamacja trwała prawie 2 miesiące!, wrócił z nową szczytówką na której każda przelotka patrzyła w inną stronę, a na dodatek był luz na złączu.

Po raz drugi pękł w trakcie holu szczupaka ~50cm (żyłka 0,18!). Wrócił szybciej bo po 3 tygodniach i jakość naprawy jest lepsza.

Kija używam do bocznego troka i muszę przyznać, że nawet nieźle się sprawdza w tej roli ale nigdy w życiu bym go nikomu nie polecił - właśnie z racji na słabej jakości blank i serwis.

Wiem, że od kija za niecałe 100pln nie ma co cudów wymagać, ale można kupić o niebo lepsze wędzisko niż Robinson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.