Skocz do zawartości
tokarex pontony

Fajne forum :-)


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Pierwszy raz dziś trafiłem na to forum, macie dużo kategori tematcznych dotyczących wędkarstwa. Podoba mi się, będę zaglądał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
Gość Anonymous

Witam !

Szkoda że to tylko jest forum a nie dodatek do strony ale może się rozwinie i będzie więcej użytkowników zarejestrowanych.Jestem współprowadzącym stronę p.t. "Wędkarstwo w gorzowskiem" i mamy tylko 11-tu zarejestrowanych użytkowników a myślę że będzie więcej.Mamy też tego samego typu forum, oglądalność strony się zwiększyła bo ok. tydzień temu mieliśmy ponad 1 tys. odwiedzających a na forum po prostu nikt się nie zarejestrował(bywa i tak a szkoda).Pójdę za Waszym pomysłem dostęp chociażby do jednego tematu zrobię publiczny, zobaczymy czy znajdą się chętni do dyskusji?

Autorom i dyskutującym w na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia i nadchodzący nowy rok 2005 życzę wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i dużo dyskutujących na temat Wędkarstwa.

Pozdrawiam wszystkich.

Andrzej sp7cbf@poczta.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.