Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Warsztaty wędkarskie -Wrocław


ketonal

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie lokal jest załatwiony ,możemy spotykać się nawet dwa razy w tygodniu ,dni tygodnia którymi dysponujemy to środa od 16** do20** i sobota godziny ranne [godziny do ustalenia] .Lokal to 3 pomieszczenia ,małe na ok 8-10 osób ,średnie do 20 i duże do 50 osób .Nie obliguje nas żaden termin ,tzn ustalamy na forum datę ,Maniek dzwoni i podaje termin kiedy będziemy się spotykać.Tu dodam że ustalę z Romanem nasz kontakt w klubie i w razie mojej nie obecności on będzie ustalał terminy .Co do lokalu to są stoliki i krzesła ,jest toaleta z umywalką i czajnik ,kawę musimy przynieść sami .Teraz pytałem o sprawy dłubania ,strugania i szlifowania nie będziemy mieli problemów pod jednym warunkiem ,nabrudzimy to sami musimy posprzątać .Co jeszcze ,a w środę przychodzą szachiści i karciarze na treningi ,więc jest ruch natomiast w soboty rano praktycznie nie ma nikogo i to optymalny dla nas chyba termin.Jeśli o czymś zapomniałem to pytać .

A i adres Wrocław ul Lotnicza 22 ,jest to na wysokości Creatora [przychodni] tyle tylko że po drugiej stronie ulicy ,jest parking .

A więc pytam kiedy i czy są chętni .

PS -dobrze by było ustalić stały termin np. co druga sobota albo ostatnia sobota miesiąca ,dlaczego ,ano dlatego bo pomyślałem o karpiarzach i jakieś warsztaty o kulkach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Maniuś pełnia szczęścia nic więcej nie trzeba (oprócz chętnych) super, myślę że soboty powinny wystarczyć tak od 10-11 do :?: , teraz zebrać chętnych i na pierwszym spotkaniu ustalimy już program i terminy spotkań, liczę na liczną grupę uczestników coby nie wyszło że Maniek zaangażował swój i czyjś czas na darmo :lol:. No to Panowie i Panie czekamy na zgłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomik a ile brać za wstęp od nie zrzeszonych w haczyk.pl :wink::mrgreen: Żartuje oczywiście bo wstęp będzie wolny dla wszystkich.. :cool:

Roman tak się zastanawiam czy do nauki wykonania woblerów nie dołączyć ,pokaz wykonania kogutów czy raczej to zły pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę przeszkód, a nawet myślałem o kogutach i blaszkach wachadełka i obrotówki zostało mi jeszcze materiałów więc na pewno i ten temat ruszymy, tylko żeby było zainteresowanie, zobaczymy Maniek jak to się potoczy jeśli będzie zainteresowanie to zima jest długa i można nie nudząc się fajnie spędzić czas i coś z tego wynieść :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jak czesto przewidujecie spotkania??
W sumie to będzie zależało od zainteresowania i zapotrzebowania nas samych ,bo jeśli nie będzie chętnych to po co robić takie warsztaty ,no ale myślę że nie będzie tak źle ,na pewno jeszcze chwilkę potrwa dopracowanie wszystkich szczegółów ,nie mniej jeśli uważacie że warto się spotkać w tą sobotę o 10 i obgadać wstępnie to ja jestem chętny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się mają wrocławskie warsztaty?

Dominik jak na załączonym obrazku-zainteresowanie prawie zerowe więc myślę że pewnie nic z tego nie wyjdzie, obym się mylił, nawet inicjator całego zamieszania znikł, trudno cokolwiek wydumać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się mają wrocławskie warsztaty?
Nijak ,nie ma chętnych :sad: ja osobiście na razie się wycofuje z wszelkiej działalności na rzecz "warsztatów",przynajmniej do 15 Stycznia ,później zobaczymy ,może po targach we Wrocku uda się zrobić ,jakieś spotkanie "warsztaty" dla karpiarzy jeśli namowie ,no mniejsza z tym kogo mam na myśli :cool: .

Co po za tym ,szczęście że odmówił mi jeden pan specjalista :cool: od drewna ,bo chciałem go zaprosić ,na spotkanie aby trochę nam opowiedział o rodzajach drewna do majsterkowania i obróbki i takie tam .Na szczęście nie bardzo miał czas przed świętami i przeprosił że nie da rady ,może i dobrze bo ze wstydu bym się spalił ,jak takie zainteresowanie.

Po za tym ,kupiłem 2m płaskownika alu 20/40 i jestem w trakcie wykonywania form ok 16 szt do główek kogutowych i jigowych :?::cool: trochę mi to z chodzi ale myślę że na wiosnę zdarzę i będzie w sam raz na nowy sezon .Jeszcze na warsztacie :wink: czeka sporo pracy ,naprawa szczytówek w federze ,klejenie przelotek ,przeróbka kija starego pod koguta ,wiązanie przyponów :sad: ze 200szt ,czyszczenie i smarowanie kołowrotków.W sumie to nie wiele mam czasu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.