Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Kije firmy OSKO


Andrzej 18

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim czy tak jak w temacie zna ktoś tą markę. Zamierzam kupić sobie kijka pod okonika do 8 gram i byłem wczoraj w sklepie. Sprzedawca polecił mi kijka firmy OSKO. Jest to wklejaneczka z włókna IM 10. Przyznam że kijek jest świetnie wykonany, dobrze mi leżał w dłoni. Porównując go z innymi jest naprawdę rewelacyjny. Chciałbym zapytać czy ktoś może z was miał lub ma takiego kijka i czy mógłby się podzielić informacjami na jego temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Dla wielu producentów i dostawców sprzętu wędkarskiego pojęcie etyki zawodowej stało się czymś całkowicie obcym, a w pogoni za zyskiem nie cofną się przed żadnym kłamstwem. Gdy tylko uznają, że może to im przynieść wymierne zyski, nie zawahają się dostarczyć na rynek wędzisk z nieistniejących włókien IM-10, 11 czy 12 albo wyposażyć swoje kołowrotki w 10 lub 15 najwyższej klasy „plastikowych" łożysk i przekładnie sprawiające wrażenie, że wykonano je z plasteliny. Niestety wielu wędkarzy daje się nadal bezkarnie oszukiwać, zapominając że jakość towaru jest nierozerwalnie związana z jego ceną i nazbyt niska cena zawsze powinna budzić nieufność nabywcy

nie powiedziałem że te wędki są złe ale jak napisałeś o "włóknach IM 10" to aż mnie korciło żeby odpisać. Nie bierz tego do siebie bo nie miałem na celu Ciebie obrażać ani nic w tym rodzaju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoę sobie przytoczyć z innego forum wypowiedź "puzia" spinning Osko "Noble" długośc 2,44m ćw 10-45g, wędka uzbrojona w 9 przelotek typu fuji, uchwyt kołowrotka równierz fuji. Dolnik w korku krótki zakończony metalowym pierścieniem z logiem Osko. Kij posiada akcje "B" czyli by winikało z tego że firma mało znana ale sprzęt może być całkiem dobry i za rozsądne pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie biorę ale jak przeczytałeś tamten artykuł to napisała go osoba która miała kontakt bezpośrednio z przedstawicielem tej firmy a asortyment to mają nawet spory i możliwe że faktycznie te wędki są wykonywane z Im 10 i IM 9 dlatego założyłem tego posta żeby coś więcej się dowiedzieć o tej firmie i jej wyrobach bo kij naprawdę przedniej jakości oczywiście mówię tu o odczuciach wizualnych bo jak faktycznie by się on nad wodą sprawował to tego już nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakich to bajek jeszcze nie napiszą
A jak wychwalają w necie :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ktoś palnie reklamę a reszt :wink: a się podjara ,

szczerze to kije nawet nie leżały kolo IM9 :cool: .Andrzej 18,

wędka uzbrojona w 9 przelotek typu fuji, uchwyt kołowrotka równierz fuji.
Typu Fuji to znaczy podobne a nie to samo a w tym konkretnym przypadku nawet nie jest to podobne bo to zwykła chińska podróba,ale martwi mnie co innego że ktoś sobie zaczyna znowu robić reklamę na forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.