Skocz do zawartości
tokarex pontony

Opłaty za 2006


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy już się orjętujecie co i za ile w 06r będziecie bulić ,troche poczytałem w necie jakie

stawki i włos mi się zjeżył na łysinie jakie stawki w innych okręgach panowie z PZW powymyślali, nie było rady ślizgnełem się i ja do koła PZW i pełna konsternacja co usłyszałem nie ma żadnej podwyszki cen zostało jak było 05r.

Składka podstawowa 54pln + wody nizinne 80pln =134pln Okręg Dolny Sląsk.

Zmartwie jeszcze tych co na pływadłach wędkują ,dopłata 20pln na wody górskie obowiązkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Zmartwie jeszcze tych co na pływadłach wędkują ,dopłata 20pln na wody górskie obowiązkowa

:shock::shock::shock: Mam rozumieć, że jak bede se chciał z pływadełka, to łącznie dopłata 40 zł? (20 zł pływające i te 20 zł na górskie) :shock::shock::shock: Czy dobrze zrozumiałem?

Hmmm, toć to flaszka mniej w roku :cry::cry::cry:

:wink::lol:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć, że jak bede se chciał z pływadełka, to łącznie dopłata 40 zł? (20 zł pływające i te 20 zł na górskie) Czy dobrze zrozumiałem

Shogun tylko jedyne 20 pln i możesz pływać do woli i wędkować , ale to jak mniemam

tylko , a może nie , Dolnośląskie. Ale dla ciebie kolego to pewnie pikuś.he he he .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.