Skocz do zawartości
tokarex pontony

Pomysł na nęcenie


pawelw

Rekomendowane odpowiedzi

Na łowisku gdzie wędkuje wprowadzono zakaz nęcenie. Wiec ja kombinuję i wymysliłem sobie coś takiego:

1. Mam wycięte kawałki gąbki lub filcu w kształcie koszyczka.

2. Dzień przed łowieniem zostaną one namoczone w zapachu i bezpośredni z zapachu wkladane do koszyczka.

3. wraz z zestawem powędrują do wody , maja spełniac role zanenty.

Czy jest to dobry pomysł? Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Mam wycięte kawałki gąbki lub filcu w kształcie koszyczka.

2. Dzień przed łowieniem zostaną one namoczone w zapachu i bezpośredni z zapachu wkladane do koszyczka.

3. wraz z zestawem powędrują do wody , maja spełniac role zanenty.

Zamiast moczyć gąbkę w zapachu to możesz przynętę na którą będziesz łowił zamoczyć w atraktorze. Po drugie nie wiem na jakie rubki się nastawiasz. A po trzecie aromat z takiej gąbki będzie bardzo silny więc jeśli myślisz o połowach wiosennych to efekt będziesz miał raczej odwrotny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem o łowiskach w Holandii gdzie wprowadzono zakaz nęcenia zanętami itd.. miejscowi spece od leszczy zaczęli stosować torf, ziemię próchniczną spod korzeni drzew z doskonałymi efektami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.