Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

zmiana skryptu forum


Rekomendowane odpowiedzi

Dawno mnie tu nie było dzisiaj ze względu na to że mam tydzień czasu wolnego zaglądnąłem na forum.Z moich pierwszych obserwacji wynika ze forum jest dalej na skrypcie przemo jako jedno z nielicznych .Przemo wyszedł już z użytku w końcu wszystko sie starzeje.Wien wiem licencja na vbulletyn jest bardzo droga :roll: a i nie podoba sie niektórym z wyglądu.

Ale co da zmiana i na co zmienić ???

Zmniejszy się obciążenie serwera na którym stoi forum , co spowoduje szybsze działanie haczyka zwiększy się znacznie funkcjonalność forum.

Wygląd ??

Nie chcemy nić zmieniać przez czas istnienia forum przyzwyczailiśmy się do jego wyglądu i takie jakie jest lubimy...

Styl forum jest bardzo standardowy więc jeśli będzie taka potrzeba będzie ono wyglądać

w 99% identycznie gdyż na pewno istnieje podobny styl do skryptu phpbb3.

Czemu phpbb3 ?

Głównie z powodu że jest darmowe i bardzo dobrze wykonane i ma uznanie u używających więc powstaje wiele modyfikacji bo niestety ale wsparcie dla phpbb2 podstawy przemo zostało zamknięte.

Namawiam do przejścia wiem admin nie ma na to czasu ..

:mrgreen: Tak wiele nauczyłem sie od Formowiczów z haczyka na temat wędkarstwa że w formie podziękowania mogę przenieść forum. Normalnie administratorzy płacą mi za to nawet 200 złoty ale dla haczyka zrobie to za darmo.

decyzje zostawiam administratorom ...

Jeśli administrator jest zainteresowany proszę pisać w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.