Skocz do zawartości
tokarex pontony

Konkurs Sukcesy i Rekordy


tomik

Ktore zgłoszenie powinno waszym zdaniem wygrać?  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktore zgłoszenie powinno waszym zdaniem wygrać?

    • Zgłoszenie nr 1
      5
    • Zgłoszenie nr 2
      9
    • Zgłoszenie nr 3
      22


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Zgłoszenie nr 1 - bardzo ładna rybka, jednak trochę za mała.

Zgłoszenie nr 2 - pomimo, że preferuję ryby łowione w kraju, a więc na raczej kiepskich łowiskach, to jednak nad takim okazem nie mogę przejść obojętnie. Gratulacje i mój głos.

Zgłoszenie nr 3 - porządny lin, gdyby miał trochę słabszych konkurentów konkursowych, to chętnie bym na niego zagłosował, bo darzę ryby tego gatunku dużą sympatią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzięki, ale nie wiem czy w tej sytuacji "komisja weryfikacyjna" nie usunie mojego zgłoszenia. Właśnie to zauważyłem i już wyjaśniam o co chodzi:

Otóż do wymiarów mojego szczupaka wkradł się błąd. Nie wiem, jak to się stało, ale fakt jes taki że ten szczupak na zdjęciu ma 105 cm. :oops:

Wychodzi na to, że przez pomyłkę dodałem mu więc 1cm... :oops::oops::oops::oops::oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęciu ma 105 cm. :oops:

Wychodzi na to, że przez pomyłkę dodałem mu więc 1cm... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

oj Tomek, Tomek jak mogłeś się dopuścić takiego niecnego czynu :mrgreen::mrgreen::mrgreen: 0,5cm to rozumiem, ale że aż jeden centymetr :!::!::mrgreen::mrgreen:

słowo oszust samo pcha się na usta :lol::lol::lol::wink::wink::wink::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słowo oszust samo pcha się na usta :lol: :lol: :lol::wink: :wink: :wink::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

dokładnie :mrgreen::mrgreen::wink:

zostaniesz przykładnie i publicznie napiętnowany :mrgreen: , chyba że sam okazawszy skruchę odbędziesz pielgrzymkę pokutną na ryby... :mrgreen::lol: co udokumentujesz fotorelacją :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak to się stało,
No jak to jak ,ryba najszybciej rośnie w rękach wędkarza :wink::mrgreen:
Wychodzi na to, że przez pomyłkę dodałem mu więc 1cm
Dla mnie nie ma to znaczenia ,jest to najpiękniejszy szczupak ad -2008 na Haczyk pl i nie tylko .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.