Skocz do zawartości
tokarex pontony

Byron sato


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam

Jakie jest wasze zdanie o mniejszych modelach tego kolowrotka?

Widzialem ze te duze karpiowe nie maja najlepszej opini (kolega Maniek tak pisal)

Jak zapatrywac sie na te 10 lozysk ktore sa niby w srodku?

Od razu dodam ze zastanawiam sie nad zakupem mniejszego modelu mieszczacego 150 m 0.20 mm do lekkiego spiningowania woblerkami na przelewach

Jak myslicie dobry ten sato bedzie? :)

Dzieki za wskazowki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

witam

mam mniejszy model byrona sato uzywam kolowrotka do lekkiej odleglosciowki.uzywam zylki głownej 0,16 i kolowrotek ten ma sklonnosci do wciagania zylki miedzy rolke kablaka.wydaje mi sie ze jest to wada konstrukcyjna tego sprzetu,mi to przeszkadza nawet przy lowieniu na splawik.ty chcesz uzywac go do spiningu jezeli bedzie tak wadliwy jak moj nie polowisz sobie w spokoju tylko bedziesz sie wq... nad woda.pozdro. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że włożone w niego łożyska są bardzo kiepskiej jakości, posiadam model Byrona z 12 łożyskami, jego praca jest gorsza od mojego drugiego kołowrotka, który ma 5 łożysk. Jutro kołowrotek wysyłam na gwarancje - szpula jest krzywa, złamał się ząbek w pokrętle od hamulca, w szpuli grafitowej nie ma dźwięku gdy żyłka wychodzi z kołowrotka przy poluzowanym hamulcu, rączka się rozkręca i co jakieś 5 minut spinningowania trzeba ją dokręcać, kołowrotek źle nawija żyłkę i tak samo jak u kolegi wyżej czasami wciąga żyłkę między rolkę kabłąka... Lepiej zastanów się nad innym kołowrotkiem i nie sugeruj się ilością łożysk, bo niektóre kołowrotki mają po 3 łożyska i są lepsze od tych nafaszerowanych łożyskami nieznanego pochodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam

Dzieki za opinie

A juz szukalem ofert tego modelu w necie :oops::roll:

Pytanko w takim razie

Macie moze jakies propozycje dobrego kolowrotka :?:

Spininguje zylka 0,20 mm, glownie male woblerki gumy na glowkach do 10 g

Moze cos pomozecie :?:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam

No mysle ze tak max 200 zl

Jak bym sie zamknal w 150 bym byl zadowolony

Kiedys ojciec mial byrona wiec dlatego jak zobaczylem tego sato to mnie zastanowilo

Jakies porady

Dzieki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dysponujesz taką gotówką to poszukaj coś w produktach Okumy (Epix Pro lub coś tańszego), Dragon Millenium Pro - ten model jest wyjątkowo udany lub coś z oferty Shimano (choć tu bym się zastanowił u Shimano stopniowo pogarsza się jakość wykonania). Musisz poprostu przejrzeć i dopasować coś do swoich wymagań :)

Byron kiedyś był świetnym producentem kołowrotków, lecz jego dzisiejsze wyroby różnią się diamentralnie jakością od tych produkowanych kiedyś - po użytkowaniu 2 kołowrotków z serii Sato moge stwerdzić, że ten ta seria im się nie udała. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.