Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jakie ryby jeszcze łowicie?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Grudzień w tym roku mamy w miarę ciepły i bez śniegu, na lód na razie nie ma chyba co liczyć. Ja już wędki schowałem, ale jak sądzę i widzę wielu kolegów wędkarzy na ryby jeszcze jeździ. Jestem ciekaw co jeszcze bierze i jakie ryby łowicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
Gość Anonymous

Właśnie dobry temat

Swięta, święta i po świętach a i nowy rok juz mamy, śniegu brak, temperatura powyżej zera.

Też jestem ciekaw jakie ryby jeszcze dają łapać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ogólnie....bierze wszystko.! Na ujściu Wisły do morza .....klusole na szarpaka tną piękne jazie i klenie, karpie. sandaly.sumale padają...nie ma na nich mocnych.Chopcy z S.R. siedzą w domciach --bo zimno.Troszkę ci z PZW. polazili po główkach w Kiezmarku ( most przez Wislę ) ale w dobie komurek mogą klusolom.....pogwizdać. A jakimi furami podjeżdzaja.klusole.... 4-WD !Zgroza !....Ogarnia.!!Jak tak dalej pójdzie.....zastaną raki.....i byczki..!Tak bylo w ostatnią niedziele !Na tkz. Martwej Wiśle ---niewymiarki-sandały i bolenie....boczny trok-fioletki i motorki. Morskie (duże ) okonie nie biorą od 2- tygodni...tylko te 20-25 średniaki.( mniejsze też ) z bialej ....przeważnie krąpiki ,plotki- slabo !Kumpel trafil pięknego karasia na czerwonego paprocha....mily...przypadek..... :D Jeziora--odpuszczamy...szkoda czasu !A .....sezon trociowy.....kiesko ,pojechalo na Slupie 5 kumpli----0...na Parsente 4--jeden zdechlaczek......

pozdroffki z 3-miasta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

w Szczecinie podobnie jak w Gdańsku kłusole tną co się da na Odrze(w środku miasta - zgroza) i Regalicy więc polapać się nie da bo człowieka szlaqg trafia a panowie ze społecznej straży ostatnio dali niezły popis zatrzymali i poturbowali opiekuna z grupą niepełnosprawnych dzieci bo złowili suma na Odrze a kłusole stali obok i się śmiali, a poza tym normalka nic nie bierze (te ryby to niedługo z głodu zdechną)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.