Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Krakowska "Wspólnota"


gemar

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 2 months later...
  • 9 months later...

Panowie,moim zdaniem na Przylasku sie jeszcze da połowić i złowić.

W tamtym roku byłem może tylko 5 razy,bo czasu brak ale:

Na 1 wypadzie w lutym zaraz po zejsciu lodów 2 karpie po 55 cm.

Na 2 wypadzie w maju 3 liny(na kulke :lol: ) od 35 do 40 i 1 karp 45 cm

Na 3 wypadzie w maju 1 szczupak na 60 cm i Karaś 2,4 kg;48 cm :razz:

Na 4 wypadzie w sierpniu 1 węgorz 58 cm(było rzucone na sandacza) i sandacz 50 cm

NA 5 wypadzie w listopadzie szczupak 60 cm i sporo płoci od 20 cm do 30 cm.

http://img142.imageshack.us/my.php?image=dsc00019.jpg

Mam tylko to zdjecie z tamtego roku.

A gdzie łowie,tam gdzie inni nie chcą łowić z dala od innych wędkarzy im bardziej zarosniete tym lepiej.

Pewno ze jaszcze pare lat wstecz były lepsze efekty,a szczególnie na jezyku na 9,ale po połaczeniu wyspy ryba z tamtad poszła(co za idiota to wymyslił).

Jak sie rzuciło tam na sandacza zaraz przed wyspa to i o 12 w południe brały,a teraz ledwo szczupaka tam można złowić.

W tym roku juz przegieli z opłatami,za łowienie na przylasku ządaja 200 zł. :!:

Mnie w sumie wyniosło 380 zł za Okręg+Przylasek,boje sie myslec co bedzie w nstepnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Wie moze ktoś coś na temat Kryspinowa(duży zbiornik)??Pytam o drapieżnika,czy warto sie tam na niego wybrać.Byłem tam nieraz rekreacyjnie i widać ganiającego okonia,ładne klenie a raz nawet szczupaczka udało się dostrzec.Nikogo prucz karpiarzy tam nie widziałem a drapieznik ponoć jest i to nie tylko ten przeze mnie wymieniony...

Jak ktoś wie więcej o tej wodzie,prosze, niech napisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.