Skocz do zawartości
tokarex pontony

Expert - Karp Nekielka - Wielkopolska - lowisko specjalne


shadow

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...
przynęty na klenia   Dragon
  • 2 weeks later...

Zanęty nie ma co dawać po bardzo dużcyh ilosciach ponieważ tam karpie omijają takie miejsca łowić można na wszystko ale jak nie biorą na kulki to radze spróbować na kukurydze bo to jest stosunkowo młode łowisko i niektóre karpie nie przekonały się jeszcze do kulek ostatnio złowiono tam karpia 15kg a do wczoraj na zawodach padły 4 karpie jeden 9kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem i nic nic nie brało przez 4 dni 20 osób złowiło tylko jednego karpia 11kg.Karpie wogóle nie żerowały na półce 90 metrów od brzegu stały jeszcze kulki z zawodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich karpiarzy na nekielce byłem w zeszłym roku i połowiłem małe i duże karpie. Od znajomych wiem,że niektórzy co weekend łowia i to spore miśki a inni ciagle na coą narzekają - po prostu łówmy i na tym własnie się skupmy a nie na narzekaniu. Połamania kiji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.