Skocz do zawartości
tokarex pontony

Haczyk.tv i haczyk.pl w telewizji!


trini

Rekomendowane odpowiedzi

Widzieliście? :mrgreen:

Na TV Polonia przed chwilką był program o portalach internetowych sobie jakiś...

Sobie tak klikam po kanałach i patrzę...

Ryby! No to oglądam.

I nagle wyskakuje mi wieeeelki napis haczyk.pl - inne portale też były (ale to mało ważne przecież :mrgreen: ) , ale potem na dłużej się zatrzymali przy haczyk.tv, i opowiadali co tam można znaleźć (że filmy wędkarskie itp.)

Wiedział ktoś o tym? :twisted:

Czy tylko ja taka niedoinformowana? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Zaraz sprawdzę...

o już :)

E-lementarz 15 minut, Polska 2008

Program w atrakcyjnej i dynamicznej formie prezentuje praktyczne zastosowania nowoczesnych technologii w życiu codziennym i publicznym w tym drugim wypadku od strony petenta, nie władzy. Szczególną uwagę autorzy zwracają na Internet, stąd "E-lementarz" jest praktycznym i funkcjonalnym przewodnikiem po Sieci, w której starają się znajdować miejsca szczególnie istotne dla początkujących i zaawansowanych użytkowników strony edukacyjne, poradnikowe czy te pozwalające na załatwienie spraw bankowych, podatkowych i urzędowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o portalu jest na końcu filmika

A w czołówce załapał się mój karaś :lol::lol:

Ogólnie program taki sobie. Na tej zasadzie ja mógłbym zrobić np. przegląd portali dla lotniarzy lub miłośników robótek ręcznych :mrgreen::lol:

Ale miło, że pokazali nasz portal. :cool: Mam tylko wrażenie, że ciągle zbyt słabo go wykorzystujemy. Zachęcam do umieszczania materiałów- zwłaszcza filmowych. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.