Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Karpie z zarosnietego stawu


piotr 880

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie o "sztywniakach " myslalem, dokladnie jednak nie wiem jak zrobic ten zestaw, jak dac wlos normalnie czy na kułeczku, a moze D- rig ???

Pewnie najprosciej , bedzie najlepiej , ale sam nie wiem , powiedzmy jak jest tam mul to przypon powinien byc dlugi. Odnosnie ledcorów, czy jest sens ich uzywac ??

Wlasciwie to mam wiecej pytan odnosnie zestawow , ale to z czasem :) pozdrawiam 3maj sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

Odgrzewam temat.... dzis bylem na stawem temperatura wody okolo 4 C. Szukalem odpowiedniego miejsca znalazlem duzy obszar kompletnie nie zarosniety roslinnoscia , zastanawia mnie czy warto tam klasc kulki-zanete, dno jest plaskie w pewnym miejscu podnosi sie o jakies 30 cm , i dalej jest prosty blat . Ogolnie to wyglada tak ,jakby duzy obszar ze stopniem. Reszta stawu jest zarosnieta , gdzieniegdzie sa mniejsze oczka .

Przy brzegu jest spad ktory z 2 metry od brzegu schodzi na 2 , a dalej 3 metry glebokosci i tak na calym obszarze , na przeciw tego miejsca jest cypel wychodzacy troche w wode , do okola niego zazwyczaj jest trzcina i roslinnosc .

Tak to mniejwiecej wyglada , zastanawiam sie gdzie tam klasc przynete i zanete , moge rzucac po ta trzcinke lecz na samym cyplu jest stanowisko i czesto tam ktos siedzi wiec w takim dniu lowienie mam z glowy , bo podalbym mu kulke praktycznie w splawiki...nie mowiac o ploszeniu przez niego ryb, ktore mogly by tam zerowac.

Dno pokryte jest starymi liscimi , no i oczywiscie smierdza mulem , ale nie do przesady...moze macie jakies sugestie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

witam po dość długiej nieobecności

staw zarasta [ trzeba więcej amura ] jednak teraz jest problem z jego zakupem

co do brań -sprawa się wyjaśniła [ grasuje szkodnik , wydra ] ryba spłoszona

zresztą od ub.roku mało już zostało ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.