Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Bardzo ciezki spinn


Paco

Rekomendowane odpowiedzi

Niby wszystko ok mam kilka wedzisk, niby czlowiek wie czego sie mozna spodziewac, lecz wpadlem na pomysl by kupic sobie cos pod heavy spinna, o cw do 120g max

po to by wytrzymal spinning z plazy, i moze nawet czasem z lodzi tez...

wiec wybor nie jest latwy jak widac...

Moze ma ktos jakies doswiadczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

a cena?

moze millenium catfish spinn 3m 50-120g

moze beast master bx 3m 50-100g

moze power mesh heavy spinn 50-100g

moze silvercreek sr 3m 40-120g

z tych w cenie takiej w miare to wzialbym dragona albo powermesha, ale raczej dragona ze wzgledu na 30cm wiecej w dlugosci. a z tych w cenie juz mniej przystepnej to silvercreek daiwy wyglada fajnie, zwlaszcza waga kija 280g robi wrazenie przy takiej dlugosci i masywnosci blanku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytalem w jakiej cenie chcesz kupic tego kija, bo wedlug podejrzewam wiekszosci cena 300-400zl za kija to jeszcze cena przystepna ale cena powyzej 600pln to juz troche mniej, a tyle wlasnie kosztuje ten silvercreek. pozostale kije mieszcza sie w pojeciu ceny przystepnej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok spoko mysle ze 600 to jeszcze nie koniec swiata, generalnie subtelna roznica jest, hmm musze to obadac w jakims sklepie, no i kolowrotek dobrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, to co wymienilem wyzej to moim zdaniem ciekawe propozycje ktore musisz sam osobiscie przejrzec i zobaczyc czy tobie beda pasowac. a co do ceny to mysle ze troche mniejsza role tu odgrywa, bo tak naprawde nie ma jakiegos wielkiego wyboru tak ciezkich spinnigów, a przynajmniej nie tak duzego jak pozostalych wedek. wiec uwazam ze 600zl w takim przypadku to chyba nie dramat, bo lepiej kupic cos dobrego niz oszczedzic 200zl i pluc sobie pozniej w brode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznaję, że zastanawiałem się nad powermesh'em, wiem, że posiada go wiele osób i jest to wędzisko, które się sprawdza.

Na allegro spotkałem się z wędziskiem http://www.allegro.pl/item569460755_morska_wedka_daiwa_td_90dd_1_interline_2_70.html

Jest to interline, zastanawiam się nad sensem takiego czegoś jako wędka to ciężkiego spinna?

Lecz przyznaję, że teraz też łowiąc z brzegu używam nawet główek 90g więc może i by takie cudo się nadało do tego a jeszcze było by wędziskiem nałowienie z jakiegoś pływadełka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.