Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

kołowrotek Mitchell Premium Runner


Gość synek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość synek

Witam wszystkich i bardzo prosze o pomoc.Mam zamiar kupic kołowrotek Mitchell runner premium lecz niewiele wiem o tej firmie ktora ostatnio jakby z naszego rynku znika,wiem tyle tylko ze kiedys robili naprawde dobry sprzet.Ja mam niestety mieszane odczucia wlasnie przez to ze sprzetu tej firmy jest na rynku niewiele co wiaze sie z serwisem itp.Ale do rzeczy.Chodzi mi o to czy ten kręciołek bedzie w miare uniwersalny.Uniwersalnym w tym sensie ze ma słuzyć do polowania na miśki (nieduże 5-7 kg) jak i na leszcze (metodą gruntową oczywiście) oraz czasem na trupka (sandacz) Zamontowany bedzie do Mikado Trython Feeder 3,60 100g z góry dziekuje wszystkim ktorzy cos mi podpowiedza.Aha...jeszcze jedno - czy rozmiar 30 bedzie ok ? tu jest link do tego kołowrotka

http://www.allegro.pl/item541291441_kolowrotek_mitchell_premium_runner_30fr.html#gallery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Pametam firmę Mitchell z przez 10 lat i jej fajniusie kręciołi na splawik - wtedy to była bajka. ALe znika z naszego rynku :(.

Na twoim miejscu nie kupował bym tego kręcioła, lepiej zainwestować w sprawdzony i solidny kołowrotek w podobnej cenie.

Polecam bo sam uzywam (tylko większy rozmiar).

Okuma Travertine:

http://www.allegro.pl/item571342772_karpiowy_okuma_travertine_45_5_lat_gwarancji.html

http://www.allegro.pl/item563187552_do_feedera_okuma_travertine_40_5_lat_gwarancji.html

Ps, ten krięoł można dostać za ok. 110 zł - nie wim skąd taka cena na allegro (może to efekt slabej złotówki?) zapytaj u siebie w sklepie.

Kręcioł naprawdę solidny - 0 zastrzeżeń z mojej strony jako uzytkownik takiego modelu - POLECAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość synek

Hmmm...nom - 5 lat gwarancji to naprawde jest COŚ ! Znalazłem troche materiałów na temat tej Okumy i faktycznie piszą o niej w samych superlatywach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie za tą cenę moim skromnym zdaniem lepszego kołowrotka nie ma. Ja polecam bo sam jestem uzytkownikiem i wiem o mówie:). Pozatym przekonalem się, po testach wielu marek (często bolesnych) że Okumie można ufać i zainwestować w ich kręciołki( od wersji quality - niezawodne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ściema :) może i nie... ele nie smaruj kołowrotka przez 5 lat to go szlak trafi.. a jak go rozkręcisz to teoretycznie tracisz gwarancję. Ja smaruje po każdym sezonie (chyba że wymaga kręcioł wcześniejszego dopieszczenia) i nie mam żadnych problemów z moimi kręciołkami. Często zaraz po kupieniu trzeba zaopiekować się sercem kołowrotka i go pszesmarować tylko trzeba to zrobić umiejętnie żeby śladów nie było :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Czy możecie powiedzieć mi coś o tym kręciole.Czy nada się na zaczęcie przygody z karpiami.Chciałbym dołączyć do niego kij Konger Carbonmaxx Carp 360/100 i myśle że na zaczęcie karpiowania wystarczy.Nie bedę robił tego profesionalnie.Ale chcę wybrać sie niekiedy na zasiadki karpiowe.Sprzet z najwyższej pulki nie jest mi potrzebny. Chcę aby dawał rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.