Skocz do zawartości
tokarex pontony

Kraków- Staw koło Tandety


Piotr Białas

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

Witaj kolego jest to woda pzw krakow,wystarczy jak masz opłaconą składke krakow tarnow kielce.CO TAM MOZNA ŁOWIĆ Hmmm z tego co sie orietuje to jest tam sporo karasia i to Grubego,sa też szczupaki ale jakie to ci nie powiem,kiedyś były tam metrowki.łowic mozna tam na wszystko co jest dozwolone w naszych wodach,widzałem tez gosci ktorzy łowią tam z pontonu ale co łowią i na co to niestety cie powiem ci..

Pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Mylisz się szeryfie . W tamtym roku obowiązywała licencja koła Zwierzyniec i w tym jest dokładnie tak samo. Licencja dla członka koła kosztuje 100 zł. Jak dla innych nie mam pojącia. Różnica jest tylko jedna, w ubiegłym roku ludzie bez licencji byli tolerowani, w tym już jest inaczej. Nie dalej jak w ubiegłą sobotę solidny łomot + połamany sprzet zarobiło dwóch matołków którzy natłukli kilkanaście sztuk pstrąga i na dodatek podskakiwali. Zbiornik jest oklejony ulotkami informującymi o jego statusie i o pomyłce, przeoczeniu nie ma mowy. Polityka koła w tym roku. Zero litości dla ludków kłusujących na zbiorniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

To, że łomot komus ktos spuścił powinno byc powszechne na kazdej wodzie.

Np: Szreniawa, kłusuje tam tyle typów, że aż strach sie odezwac samotnie spinujac.

Na wiosne wybili wszystko co sie ruszało nawet 15 cm sasrdynki. Nierozumie polityki władz, które zajmuja sie ochtrona wód za doatkowymi opłatami . Ja prez cały rok ani jednej kontroli nie miałem i nie widziałem. Kłusujacych za to mnóstwo. Może sie myle ale przestaje mnie bawic płacenie za wody gzie nie ma ryb .

A co do Stawu płaszowskiego to czy jest on zarybiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 11 months later...

Witajcie, wczoraj dowiedziałem się ciekawej rzeczy, mianowicie w tym stawie koło tandety jest kupa szczupaków. Gość w sklepie "głowatka" mówił że nie trzeba mieć żadnych pozwoleń wystarczy zwykła biała karta. Czy ktoś z was kiedyś tam łowił? I czy faktycznie karta biała wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Witam. Mam pytanie dotyczące tego stawu płaszowskiego. Rownież dowiedziałem się, że obowiązuje tam tylko biała karta i chciałem się dowiedzieć czy warto się tam wybierać żeby powędkować na grunt, i co można tam złapać z gruntu. Z góry dzięki za podpowiedź. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawa informacja z tym stawem kolo tandety. Moj tata ma karte z chyba '89 roku, skladek zadnych ostatnio nie oplacal i normalnie tylko z karta wedkarska moze tam lowic ???

Ja chetnie ze spinem sie tam wybiore, a jest tam sens ze splawikiem sie wybrac ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Witam. Czy ktoś był ostatnio na tym stawie? Jakieś wyniki. Proszę o jakieś info co do obecności szczupłych w tym zbiorniku bo zastanawiam sie czy nie wyskoczyć na drapieżnika w niedzielę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.