Skocz do zawartości
tokarex pontony

J. Sitno


korkir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem tu nowy i witam wszystkich! Poszukuję informacji o j. Sitno (ok Lipian). Czy ktoś łowił na tej wodzie? Planuję otworzyć sezon szczupakowy 1 maja na jakimś "dziewiczym" dla mnie akwenie i przeglądając mapę trafiłem na to jezioro. Czy ktoś łowił w poprzednim roku na j Będzin? Parę (naście) lat temu była to fantastyczna woda sandaczowo-okoniowa -masę pięknych okoni i sandaczy tam upolowałem (bez szans na brak kompletu!) :twisted: .Jak jest teraz? Planuje wrócić do "machania kijem" po paroletniej przerwie :evil: i trzeba zasięgnąc języka... :smile:. Mam nadzieję, że dobrze trafiłem. Z góry dziękuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość okonia

witam

ja również byłem tam kilka lat temu i tez chętnie się tam wybiorę,

dawno temu łapałem płocie ok 600 g każda ale to było dawno ok 1995

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że trzeba się wybrać na mały rekonesans w tym tygodniu i popatrzeć co w w wodzie piszczy. A nuż spotkam kogoś nad wodą i "zasięgnę języka"? Nie ma to jak rozmowa z autochtonem! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.