Skocz do zawartości
tokarex pontony

Testy sprzętu, po co?


Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu pojawił się w dziale "Testy - wędki, wędziska " opis wędziska Daiwa Powermesh 2.7m/5-25g przez użytkownika który nigdy tego wędziska nie używał.

Kupił i ma :idea: jak się ma ta ocena to rzeczywistości :???:

Liczę na odp. akceptującego ten test.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

jeżeli cie to usatysfakcjonuje byl juz dwa razy nad woda. moczył sie z wobkami recznej roboty, ciagnol glony i inne obiekty martwe. mozna usunac/zedytowac - mi to rybka.

nudzilo mi się to naskrobałem, moze komus sie przyda takie info - jak sie znajdzie ktoś chętny to dopisze swoja interpretacje - bedzie z czym skonfrontowac opinie.

test jako taki nie jest tylko na zasadzie dlugoterminowych wartosci użytkowych/wytrzymalosciowych wiec nie wiem o co ci chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ,że nie wiesz jak zacina sie nim rybki czy spinają sie czy może super trzyma każdą rybke zaciętą, samo trzymanie jej w ręku czy hol zielska niewiele dają , więc pinia o walorah użytkowyh ie jest pełna jedynie czy ładnie wygląda oraz jak sie nim macha na sucho...ale to może każdy z nas w sklepie zrobić.....tak ja to widze :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że należy to traktować jako zalążek testu, model ten jest dość popularny wśród wędkarzy i chyba po pewnym czasie ktoś do tego testu dorzucił by swoje trzy grosze, lub nawet uzupełnił by go sam autor {lecz po takiej "zachęcie" wątpię by mu się jeszcze chciało}

chodzi o to ,że nie wiesz jak zacina sie nim rybki czy spinają sie czy może super trzyma każdą rybke zaciętą, samo trzymanie jej w ręku czy hol zielska niewiele dają , więc pinia o walorah użytkowyh ie jest pełna
Nie widziałem w tym teście żadnej niepełnej opinii o walorach użytkowych, nie widziałem też...żadnych domysłów w trybie przypuszczającym czy też spekulacji na temat przewidywanej pracy.

Rozumiem, że czujecie pewien niedosyt po przeczytaniu tego testu, lecz jednocześnie nie robicie nic by napisać jakikolwiek własny :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie słowo test wędki oznacza jej dosłowne przetestowanie pod wieloma kątami przez minimum rok by móc napisać cokolwiek, może poza tym,że ładnie wygląda.mi to bardziej wygląda na pochwalenie sie co to ja kupiłem i czym będę wędkował...dotyczy też team dragona który"czeka na wiosne"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie słowo test wędki oznacza jej dosłowne przetestowanie pod wieloma kątami przez minimum rok by móc napisać cokolwiek

A dla mnie przez 5 lat :mrgreen:

Unises ma rację. Damian21 uczciwie napisał, że wędki dopiero będą używane, opisał pierwsze wrażenia i odczucia. Dla potencjalnych kupujących, którzy nie mają gdzie obejrzeć na żywo danej wędki to już dużo.

Według mnie test w porządku, uczciwie i rzetelnie napisany. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby go rozwijać. Sam autor po sezonie może dopisać ciąg dalszy. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek1, nic dodać nic ująć.

zresztą sam kupowałem kijki jedynie po opiniach z internetu, wystarczyło mi to zupełnie bez konieczności pre-macania na irl.

mialem skrobnąć test maczowki, uzytkowanej juz drugi tydzien, ladnie pracuje pod "zarybieniowym" karpiem no ale co tam...

keri, zeby odpowiedzieć na twoje glowne pytanie, tomik akceptowal testy, a takze za moja inicjatywa wprowadzal poprawki - gdyz nie mozna tego zrobic samodzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie słowo test wędki oznacza jej dosłowne przetestowanie pod wieloma kątami przez minimum rok by móc napisać cokolwiek

A dla mnie przez 5 lat :mrgreen:

Unises ma rację. Damian21 uczciwie napisał, że wędki dopiero będą używane, opisał pierwsze wrażenia i odczucia. Dla potencjalnych kupujących, którzy nie mają gdzie obejrzeć na żywo danej wędki to już dużo.

Według mnie test w porządku, uczciwie i rzetelnie napisany. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby go rozwijać. Sam autor po sezonie może dopisać ciąg dalszy. :cool:

Dokładnie, lepiej bym tego nie ujął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuje przedmówcom za wyjaśnienie owego "testu".

W temacie już niewiele można dodać :sad: wg zarządu test jest OK.

ps

proszę porównać w/w test wędziska z nowym testem plecionki autorstwa artecha; wg was który coś wnosi przyszłym nabywcom "testowanego" sprzętu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keri, wlasnie sie z tym liczylem, ze nie da 100% satysfakcjonujacych informacji, jednak myslalem ze chocby 50% tego poki co, wiec warto.

test jako taki moze byc obiektywnie pozytywny/negatywny a nawet neutralny - dajacy info, spojrzenie testujacego, czy tez przestroge.

inna sprawa to spojrzenie na test ze wzgledu na to czy napisal go "wyjadacz" maniek czy tez artech a jakis "random" z 300 postami, a jeszcze inna jakie kto ma oczekiwania co do danego sprzetu - stad obiektywizm, przedstawienie choc podstawowych danych + fotki, a w rezultacie spojrzenie jednej osoby chocby na sucho daje jakies pojecie i powinno byc w jakims stopniu pomocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.