Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Koło PZW


thugdogg

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec tak pytanie kieruje do tych ktorzy cos wiedza na ten temat lub tych ktorzy pelnia pewne funkcje w PZW chodzi o to w jaki sposub zalorzyc kolo PZW od podstaw co nalezy zrobic gdzie oplaty zwiazane z zalorzeniem itd ........ ??? Po co mi to to juz mowie jezeli nie bedzie to takie trudne to wraz z kilkoma znajomymi zalorzymy własne kolo poniewaz chetych bedzie sporo a duzo ludzi ma juz dosyc tak zwanych papierowych ryby bo obowiazki kolo ograniczyly sie jedynie do organizowania zawodow nic wiecej, ostatnie zarybienia 3 lata temu na gliniance i to karasiem, a jak zarybia zalew karpiem to po kilku dniach juz niema sladu ryby poniewaz nawet nie wprowadza zakazu polowu przez jakis okres a miesiarze dlugo nie czekaja i chodza po dwa razy dziennie i lowia po dwa komplety ogolnie mowiac kolo niczym sie nie interesuje nieraz zrobia zebranie na ktorym od paczatku czuc wodke (chyba za te ryby ktorymi zarybiaja) nie bede tu wiecej nic pisal bo az mnie szlak trafia jak o tym mysle :mad: napeno mnie zrorumiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.