Skocz do zawartości
tokarex pontony

Łowisko specjalne OKOŃ


bobiniarz

Rekomendowane odpowiedzi

miałem jechac jutro na noc, ale te tarło plus bagno mnie zniechęciło i chyba rano polece na trolling na narew, oczywiscie czekamy na relacje, a moze zdradzisz na jaki przypon lepiej biora fluorocarbon czy zwykla plecionka, ja probowalem i tego i tego, podobno na zwirowiskach jakim niewapliwie jest okon, lepiej sprawdza sie fluorocarbon bo na kamieniach bardziej niewidoczny, ale nie mialem efektów ani na plecione ani na fluo ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

towarzyskie organizowane przez nasze kolo.

Właśnie wybrałem wczoraj nagrody :) , myślę że osoby które zwyciężą będą zadowolone :)

Pierwsze miejsce :

Mikado Metalcarp 360/2.75lbs

http://www.sklepmikado.pl/?module=Katalog&func=katalogview&katid=638

+ kołowrotek Mikado senserel 10000

http://www.wedkarski.com/produkt/p-319/t-2/

Drugie miejsce :

Komplet dwóch bezprzewodowych elektronicznych sygnalizatorów z bezprzewodową centralką z możliwością podłączenia do 4 sygnalizatorów w eleganckim metalowym case. (nowość 2010 - brak w katalogu i dopiero wprowadzane na rynek)

Trzecie miejsce :

Łóżko karpiowe

http://www.sklepmikado.pl/?module=Katalog&func=produktview&katid=990&prodid=6231

Nagrody sponsorowane są przez nasz sklep.

Myślę , że jest o co walczyć , chętnych jest 21 , zostało jedno wolne miejsce na jutrzejsze zawody - telefon 796 117 298.

Dla zapisanych przypominam jutro zbiórka o szóstej rano

Do zobaczenia ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ale juz z kumplem jade mielsimy 4 zarezerwowane ale 2 odpadło.. mamy 27 27a chyba.. Bo wczesniej włąsnie mielismy 37 38 39 40.. ale ostatnio jak było zalane to nam powiedzieli ze zalane te są na dzien dzisiejszy( to było tydzien temu) i przepisalismy rezerwacje..

A co z tymi zawodami jakie ryby złapane jakies wieksze.. ? Nadal efekty na truskawke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj liana ja dziś wyjeżdżam a 15 lipca wyjeżdżam na łowisko w okolicy Suwałk więc mnie nie będzie na okoniu ale wiem że jak byłem w poniedziałek to karpiarz przy mnie wyjął o 11:30 karpia 10,5k kuku na włosie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jade na nocke na karpie , stanowisko 52,kulki- głownie banan /krab, truskawa i pobrobuje tutti frutti, w niedziele zdam relacje, a i poprobuje sposob kolegi z tego postu czyli micro pellet jako zaneta na jesiotra, tylko jak by ktos podpowiedzial co najlepiej na hak, rosowe czy cos innego ,wiem ze na kulki biora ale ze stanowiska 52 na karpie trzeba rzucic z 80m wiec tam zanety nie dam rady poslac, wiec na jesiotra nastawiam sie duzo blizej brzegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, no dopiero wróciłem, pisałem, że z soboty na niedzielę, no i udało się przynajmniej połowicznie ;) tzn jeden sie spiął przy pomoście drugi doholowany. Tym bardziej się ciesze bo to pierwsza ryba na kulkę i chyba moja najwieksza (procz dorsza) jaką zlapalem. Więc tak ok 21.00 sie rostawiłem 3 wędki kulka banan/krab,kulka truskawa, kukurydza gigant truskawa,ok 21.00 zaneciłem kobrą ok 1kg banan/krab w strone wedki z kulka banan/krab, i 1kg kulek truskaw w strone 2 pozosałych wedek. ok 23.30 odjazd i doholowany prawie do pomostu się spiął (ok 5-6kg) tak oceniam na podstawie nastepnego karpia, pozniej o ok 4.10 pobudka (ja nieprzytomny nie wiem co sie dzieje i co robić ;) ) znów odjazd i tym razem doholowany ok 5kg. Wszystko na kulkę truskawkę, banana nie ruszyły, a kukurydza albo spadła albo wyssana ;), a i rzucałem za blat i podciagalem troche żyłkę tak że albo przyneta byla na blacie albo na stoku "wisiała". Truskawy nie dipowalem bo nie mialem, natomiast kulka banan/krab dipowana bossterem banan/cynamon (jakas nowosc). Mysle teraz o patencie na skorke od chleba bo ryby tam jest max non stop drapieznika wali, albo karpie od powierzchnia plywaja, mysle ze na skorke od chleba malo osob łapie i moga sie jeszcze tego nie bac. Macie jakies patenty jak to sie lapie na skore na powierzchni??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolego co do lapania na skurke to kup ww z lipca tam masz artykul o lowieniu na skurku z powierzchni fajnie opisany .powiedz na kturym stanowisku byles i czy wogule ktos cos lapal i na jakich stanowiskach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stanowisko 52, w poblizu lapali na splawik i grunt ale wynikow nie widzialem raczej, sygnalizatory tez nie pikały procz mojego ;) ale mysle tez ze to przez temp. bylo z 12 stopni, chyb wygoniła nieprzygotowanych, bo pozniej slyszalem tez ze w samochodach sie grzali, bo kladlem sie spac ok 1.00 to wiekszosc stanowisk byl obsadzona ok 80% calosci, a rano jak wstalem to juz z mojej strony nikogo nie bylo tylko ktos spinerkiem rzucal, a i u kolesia w siatce sztuki takie po ok 1kg widzialem ze 3 ale z daleka i chyba to karpie albo karasie byly, ale ryba chodzi na max i drapieznik i karpie przy powierzchni, jezdze na okonia od 2 lat i jeszcze tak chodzacej ryby nie widzialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.