Skocz do zawartości
tokarex pontony

Łowisko specjalne OKOŃ


bobiniarz

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

We wtorek wpuścili 2tony karpia od 1.5kg do 3kg i są wygłodniałe na kuku na kulki nic a nic nie biorą ale kukurydza to masakra.

Damiano ja nęciłem wczoraj (stanowisko 29) 20mm i 6mm pelletem, jeżeli chodzi o kulki to na tuttifrutti karpik mi wpadł 4kg, nic a nic na kraba ani na truskawke, na halibuta + pellet 10mm wział o 22.30 karpik 15kg nr 106;)) koledze także było sympatycznie.

To samo masakra u mnie na stanowisko 37 od 6.30 do 20.00 . 15 karpi na kuku az mi sie to wkoncu znudzilo i przezbroilem na kulke anaconda truskawkową 20 mm i pellet traper 20mm i złapłem karasia nie wiem jak on to pochłonął miał moze 0.5 kg a karpie mniejsze wogole tego nie ruszały. Jakie Polecasz pomosty na duze karpie,amury,jesiotry ja dopiero 2 raz bylem i chcialbym sprobowac swoich szans z wiekszym karpiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek wpuścili 2tony karpia od 1.5kg do 3kg i są wygłodniałe na kuku na kulki nic a nic nie biorą ale kukurydza to masakra.

Damiano ja nęciłem wczoraj (stanowisko 29) 20mm i 6mm pelletem, jeżeli chodzi o kulki to na tuttifrutti karpik mi wpadł 4kg, nic a nic na kraba ani na truskawke, na halibuta + pellet 10mm wział o 22.30 karpik 15kg nr 106;)) koledze także było sympatycznie.

To samo masakra u mnie na stanowisko 37 od 6.30 do 20.00 . 15 karpi na kuku az mi sie to wkoncu znudzilo i przezbroilem na kulke anaconda truskawkową 20 mm i pellet traper 20mm i złapłem karasia nie wiem jak on to pochłonął miał moze 0.5 kg a karpie mniejsze wogole tego nie ruszały. Jakie Polecasz pomosty na duze karpie,amury,jesiotry ja dopiero 2 raz bylem i chcialbym sprobowac swoich szans z wiekszym karpiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damiano zdaje sie, że wczoraj sie mijaliśmy na okoniu jak schodziłeś i rozmawialiśmy.

Ja bym Ci polecał te łowiska na których łowie o kilku lat więc od 23 do 31 i kierował sie na wypłycenia 2-1.5m, tam złowiłem najwięcej swoich największych ryb. Stanowiska dalsze 37-38-40 są świetne na żywca, często tam drapieżniki żerują, ostatnio przez 2 doby nie miałem na kulki tam brania dopiero gdy rzuciłem przynęte po skosie na otwartą wode miałem ładnego karpia. Goście z łodki podpływają pod trzciny i na spinning ładnie idzie tam. Od 44 do 50 to raczej miejscówki na suma. Staraj sie łowic na rybne kulki pellet (bałwanki itp) jak chcesz większą rybe na stanowiskach które wcześniej wymieniłem. Tu masz mapke http://okon.com.pl/plan_lowiska.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info zestaw z bałwankiem własnie rzuciłem na te 6 metrów i tylko karas uderzył . W przyszłym tygodniu zostane tam na nocke jeszcze nie wiem kiedy ale bede zarezerwuje dwa pomosty z 23-31 i zdam relacje jak wroce ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byyłem niestety fatalnie u mnie z piatku na sobote złapali uwaga jesiotra 12 kg :shock: chyba na bałwanka. na stanowisku 32 koło mnie na spławik karp 78 cm około 10 kg piekna rybka i na stanowisko bodajze 21 zerwany taki z 10 kg . Ja byłem od piatku rano do soboty wieczor stanowisko 29 niestety tylko karpie 1.5-3.0 kg na kuku. Na bałwanka złapałem 2 karasie i 2 leszczyki xd. Kulka adder carp i pellet truskawkowy maczane w dipie truskawkowym o godzinie 13:00 piekne branie na bałwanka to juz nie był leszczyk ani karas niestety sie nie zaciął :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przyjechałem w sobotę o 6...bez rezerwacji i okazało się że wolne jest tylko stanowisko 41...czyli brzuch nad wodą a tyłek na parkingu :mrgreen: ...i tak miałem farta że coś było wolne...wyjąłem...5 karpi, jednego karpika, i 2 jazie...jak na takie stanowisko to i tak chyba nieźle...ale najlepszy cyrk był na 44 stanowisku...przyszła taka ekipa sympatyczna...Pan i chyba z 4 dzieciaków...hałasowali co niemiara...jak mieli branie to pół "okonia" wiedziało :mrgreen: ...a karpi złowili w 3 czy 4 godziny coś koło 14 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damiano ale ja w sobotę nie byłem tylko w piątek od rana.A co do jesiotrów to nie wiem nie nastawiałem się tam nigdy na jesiotry.Dzisiaj narobiłem trochę kulek truskawkowych i waniliowych i trzeba je będzie przetestować po niedzieli na okoniu :twisted: pewnie pojadę na noc z wtorku na środę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz pierwszy. Czy na tym łowisku można złowić lina, ładne płotki, leszcza czy jazia? Mnie nie interesują 8kg karpie czy inne potwory. Lubię wędkować chociaż bardzo rzadko to robię. Jestem zupełnym amatorem i nawet nie mam pojęcia co wy tam na te haczyki zakładacie. Ja używam wyłącznie kukurydzy lub białe robaki. Czy mam szanse coś tam złapać? Bardzo proszę o podpowiedź które stanowiska są najlepsze dla takich ryb i czy łowić bliżej czy dalej od brzegu? Mam wędkę z typowym spławikiem przelotowym i nic więcej. Chciałbym się tam wybrać w czwartek o 6 rano. Czy muszę rezerwować stanowisko? Dziękuję za ewentualne podpowiedzi

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.