Skocz do zawartości
tokarex pontony

Quantum Inferno


KaroleK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam okazje odkupić w dobrej cenie (chyba) 150zł od kolegi kołowrotek Quantum Inferno i tu jest pytanie czy warto, bo nic na temat tego kołowrotka znaleźć nie mogę, co to za firma??? Kołowrotek po jednym sezonie w idealnym stanie, używany do lekkiego spiningu z nawinięta plecionką Berkeleya 200 metrów. Dodam, że chcę go też przeznaczyć do lekkiego spiningu. Za wszelkie cenne uwagi z góry dziękuje i pozdrawiam.

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Hmm, faktycznie niewiele można w ogóle znaleźć na temat tego kołowrotka - może dlatego, że jak można wyczytać na amerykańskich forach, jest to jakaś seria robiona specjalnie dla sieci sklepów sportowych Dick's. Na tych samych forach, np. tutaj można też wyczytać, że w promocji nowy kosztuje 40 USD, więc cena 150 zl za sam kołowrotek nie wydaje się aż tak atrakcyjna. No, chyba że z 200 m tej plecionki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym quantumem to mógłbyś mieć lipe
Łowiłem jakiś czas wedkami i kołowrotkami Quantuma [dwa posiadam do dziś],kolega ma komplet karpiowy ,ogólnie złego słowa na firmę nie powiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.