Skocz do zawartości
tokarex pontony

Pokaz pracy woblera dwuczęściowego Salmo Frisky


wake_up_jk

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie jest to ulubiony wobler (poza nim jeszcze model Hornet we wszelkich wersjach kolorystycznych), jego pełzająca praca prowokuje nawet niewielkie ryby co widać na filmie. Świetny na rzekę, można go prowadzić bardzo wolno pod prąd. Naprawdę super, polecam tego wobka. Wszystko na filmie :)http://www.youtube.com/watch?v=UYOAtDeXT0w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

posiadam kilka friskych i rzeczywiście świetnie pracują ale nie wiem dlaczego u mnie nie są zbyt łowne ,dużo częściej szczupaki i okonie atakowały salmo percha 8DR i bullheada 6 SDR ( te same wersje kolorystyczne hot perch)a już rewelacją zeszłego sezony był gloog Ares 7 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A łowisz/łowiłeś Frisky`mi w rzekach czy w wodach stojących? Ja wszystkie ryby złowiłem w rzekach. A Bullhead`a jeszcze nie próbowałem. Warto? Jak pracuje? Można go porównać do pracy np Horneta czy bardziej do Percha, który świetnie kolebie się na boki nawet przy wolnym prowadzeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wake_up_jk, łowiłem i na stojącej wodzie jak i na Odrze zŁwiłem na frisky kilka ryb( szczupaczki do 50 cm i kilka garbósów 20-25 cm) w tym sezonie sprawdze na Turawie w trolingu jak sie spisują, co do bullheada to ma prace mocną i taką troszke z percha i horneta , posiadam trzy kolory tych przynęt i ...sprawdził sie tylko hot perch a podobno kolor ma drugorzędne znaczenie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.