Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wędzisko Daiwa Apollo tele 40 3,3m


rafsp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na imię mam Rafał. Jestem po raz pierwszy na jakimkolwiek forum, dlatego proszę o wyrozumiałość.

Niebawem Dzień Ojca i w związku z tym chciałem zakupić ojcu sprzęt. Proszę więc o poradę gdyż podobnie jak ojciec jesteśmy wędkarzami z dawnych lat, jeszcze komunistycznych, gdy wszystko było inne. Sprzęt jaki wybrałem to : wędzisko firmy Daiwa Apollo tele 40 3,3m i kołowrotek firmy Okuma typ Astral FD 30. Sprzęt ten ma byc wykorzystany na male i wieksze rybki slodkowodne , na jeziora, metoda spławikowa i spininngowa. Takie uniwersalne, tradycyjne wędkowanie. Moje pytanie brzmi, czy ten sprzęt nadaje się do tego typu polowow i czy jest dosc trwaly by wystarczyl na dlugie lata. Z góry dziekuje za odpowiedzi. Pozdrawiam, Rafał :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

rafsp, mam daiwe apollo, choc krotko to sobie chwale, kolowrotki okumy tez nie sa najgorsze w swojej klasie cenowej.

tylko tzreba bylo napisac w dziale o kolowrotkach, pewnie ktos przeniesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.