Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

karpiówka czy feeder


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam już jednego feedera tzn. mikago golden lion 360/100 i potrzebuję drugiej gruntówki. Poradźcie czy kupić karpiówkę czy drugiego feedera. Myślałem coś z firmy konger, bo ma dobre opinie i ceny (ok. 120 zł). Na grunt raczej będę łowił na wodzie stałej. Jeśli macie jakieś propozycje, spostrzeżenia chętnie wysłucham. Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

keeper73, jesli masz już jednego feedera i dobrze Ci się nim łowi to drugiego też możesz mieć :wink: chyba że myślisz o jakiś konkretnych rybach bądz metodzie, w ktorej lepiej spisałaby się karpiowka. Za drugim feederem przemawia też to,że łowiąc na dwie wędki, wygodniej ustawisz 2 feedery niż feedera i karpiowke i na odwrot.

Co do kongera i + - ceny, ktorą podałeś jak najbardziej znajdziesz coś w sam raz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Rzeka jest niewielka. Momentami prąd jest większy, ale ja teraz łowię na spławik i są tam miejsca gdzie stoi w miejscu. Generalnie gruntówkę bardziej będę używał na jezioro i staw. Tak jak pisałem wcześniej interesuje mnie karp i leszcz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na twoim miejscu kupił bym feederka 120 gram od mikado lub kongera masz 3 wymienne szczytowki w drozszych modelach nawet 5 wymienne szczytowki daja duze pole manewru i dostosujesz ja na spokojne jeziorko lub rzeke z silniejszym uciągiem w zaleznosci od panujacych warunkow pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keeper73,

Ja na wodach stojących i na jednej bardzo małej rzeczce łowię pickerkiem do 40g.

Według mnie spokojnie wystarczy jakiś feederek do 80g. :wink:

80g feeder jest to mocna wedka, wg. mnie gorna granica jak na te wody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.