Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Pojemnik do żywca


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Lesio

moim zdaniem to kiepski wybór :!: oczywiście zaletą jest to że można poskładać ale to jest jedyny + jaki znalazłem :mrgreen:

Osobiście jak dojadę nad wodę to natychmiast wyciągam wkład /koszyk/ z wiaderka i wstawiam do wody żeby żywce maiły świeżą i natlenioną wodę :mrgreen:

Siatka w tym patencie chyba nie jest napinana na jakiejś ramce więc przy drobnej fali może się poskładać :evil:

Ale to jest tylko moja opinia - raczej skłaniam się w stronę tradycyjnego sadzyka + pompka do transportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tradycyjnego sadzyka

Ba, tylko skąd taki sadzyk? Kiedyś miałem fajny blaszany, ale ...miałem.

Ostatnio jeździłem z jakimiś pojemnikami po emulsjach, ale wieko nie zawsze się domknęło, zachlapałem nie raz dywanik w aucie, brak wkładu/koszyka. Krótko mówiąc, trzeba mi czegoś nowego i dobrego, sraxona nie kupię, a nic innego nie widzę w ofercie sklepowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sraxon jest OK i ma nawet 2-3 modele , można trafić czasami na Włoskie .

Wszystkie robione z PCV więc w miarę trwałe ja osobiście mam jeszcze stary POMARAŃCZOWY :mrgreen: mieści więcej wody niż wiadro po emulsji :mrgreen: a wyprodukowany w DDR - wtajemniczenie wiedzą o co biega :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam masz porządny ddr-owski sadzyk, a mi polecasz sraxonika? :roll::wink:

Te, które oglądałem był trochę za małe, ja trzymam raczej większe rybki - głównie ukleje od 12cm w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam sadzyki z oferty Mikado mają fajowe zamknięcie i miejsce na wężyk od pompki oraz koszyczek który właśnie można wyciągać a w trakcie transportu "nie wylata" :grin::lol: A ja zawsze dodatkowo takie rzeczy wkładam dodatkowo w worek na śmieci tylko nie zawiązuje żebym niemiał bagna w bagażniku :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.