Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jezioro Proboszczowskie i Ceglane??


kamionki

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam informacji na temat tych dwoch jezior.Byc moze jedno nazywa sie ciegielniane,nie jestem pewien.Interesuje mnie czy jest to woda PZW,jakie plywaja tam rybki i czym moze je ewentualnie skusic.Oba jeziorka znajduja sie zaraz za Pszczewem,do ktorego sie wybieram na urlop.Dlatego zalezy mi na tych informacjach.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
przynęty na klenia   Dragon
Szukam informacji na temat tych dwoch jezior.Byc moze jedno nazywa sie ciegielniane,nie jestem pewien.Interesuje mnie czy jest to woda PZW,jakie plywaja tam rybki i czym moze je ewentualnie skusic.Oba jeziorka znajduja sie zaraz za Pszczewem,do ktorego sie wybieram na urlop.Dlatego zalezy mi na tych informacjach.Pozdrawiam
Witam ja jeżdze na proboszcza ale tego co sie łaczy z jeziorem Głębokim niewiem czy o to jezioro chodzi??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to nie wiem czy Proboszczowskie się łączy z Głębokim.Myślę,że nie,bo z tego co się orientuje to j.Głębokie jest pod Międzyrzeczem,a mi chodzi o jeziorko w lesie przy leśnej drodze,która prowadzi bodajże do wioski Silna Nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to nie wiem czy Proboszczowskie się łączy z Głębokim.Myślę,że nie,bo z tego co się orientuje to j.Głębokie jest pod Międzyrzeczem,a mi chodzi o jeziorko w lesie przy leśnej drodze,która prowadzi bodajże do wioski Silna Nowa.
No fakt,tam tez jest proboszcz,tam nie byłem wiec nie pomoge soorki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojciec7 A może mógłbyś polecić na którym jeziorku się skoncetrować będąc w Pszczewie?
jest dużo fajnej wody w okolicach Pszczewa więc napewno coś ci do gustu przypadnie,tylko trzeba sie pytać tubylców ponieważ dużo jęzior należy pod gospodarstwo rybackie,a nie PZW ale z załatwieniem zezwolenia niebedziesz mieć problemów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.