Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jezioro Błędowskie


oI0

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Ktos byl juz w tym sezonie w Pomocni? J sie jutro che wybrac i ciekaw jestem czy ryba juz sie przebudzila i cos sie tam dzieje?

cześć, ja jestem tam dosyć często w tym sezonie

i powiem Ci że jest całkiem ciekawie

ok jak na razie wynki to sporo całkiem niezłych płoci, kilka niewymiarowych szczupaków, jakieś okonki 2 karpie ok 1,5 kg oraz karp ok 7 kg ( niewyciągnięty )

ryba jak najbardziej się przebudziła ale póki co najlepiej oczywiście wieczorkiem

pozdrawiam i życzą powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja z tamtego kilkugodzinnego pobytu razem z kumplem wynieslismy kilka ploci i jednego szczuplego nie dluzszego niz sznurowka:)

Wzielismy lodeczke i pozwiedzalismy jeziorko...

Ja to mam sentyment do tego miejsca, jakies pewnie ze 25 lat temu jezdzilem tam na wakacje z dziatkami i rodzicami, a wtedy to byly tam niezle ryby:)

W kazdym razie ja sie tam jeszcze napewno pojawie i zdam relacje jak cos wiekszego sie nawinie:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

byłem wczoraj, kolejny wieczór na łódce, 2 spinningi, wszelkie przynęty, całe jeziorko, 4 godziny, wyniki - mikro szczupaczek i niewiele mniejszy okonek, coś słabo ostatnio z drapieżnikiem na Pomocni, a jak Wasze odczucia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 7 months later...
  • 3 weeks later...

zasłyszałem (więc proszę o weryfikację), że zarząd, okrąg (jak zwał tak zwał) ośrodka czy po prostu łowiska zakazał łowienia z brzegu, jedyną możliwością jest ponoć wypożyczenie łódki z ośrodka, tudzież skorzystanie z ichniejszych pomostów, proszę o weryfikację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Ja nawet kilkanaście lat temu kupiłem tam działkę z myślą o częstych połowach, ale nic z tego nie wyszło, brak czasu :(

Ostatni raz byłem we wrześniu ubiegłego roku. Pojechałem na 3h pospiningować z brzegu i po za małym okoniem nic nie trafiłem. Obok ktoś wyciągnął sporego szczupaczka.

Wrzucam zdjęcie jeziorka z tego dnia

ZDJĘCIE

BTW.

Ktoś wcześniej pisał z pytaniem czy gdzieś można rozbić namiot. Mogę udostępnić miejsce na swojej nieogrodzonej działce od której do jeziora jest około 100 - 150m. Jak coś prosze info na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.