Skocz do zawartości
tokarex pontony

Encyklopedia zanęt i dodatków.


warszawa_24

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 2 weeks later...

Lorpio Mega Mix Uniwersalna-czekolada

Traper Rzeka: Kolendra i lekki zapach ziołowy

Co to za zanęty browing, jakieś wyczynowe czy co?

Również przyłączam się do pytania kolegi :wink:

U mnie w sklepach nie widziałem jeszcze takich zanęt :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o podanie zapachu tych zanęt:

Stil Super Karaś

Stil Turbo-Lock: Uniwersalna, Płoć, Leszcz, Karp

Traper Specjal: Karp-Lin-Karaś, Jezioro

Traper Karpiowate: Bieżące

Atraktor Dragon Spezi: Płoć, Lescz, Lin-Karaś

Atraktor Dragon Secret: Leszcz

MVDE Feeder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie chodzi o dodatki typu coco-belge, lub coś w tym stylu. Faktycznie one nadają zanęcie "specyficzny" zapach ;)
no to trzeba to sprecyzować, niektóre zanęty mają dość wyraźny główny zapach i raczej nic tam się nie przebija, a same orzeszki jako takie to zapachu raczej nie stanowią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co? co? beligijskie :mrgreen: - możliwe, nie wąchałem i nie wiem jak pachnie, ale zanęty z najwyższej pólki lub zawodnicze mają bd podobny zapach.

w ogóle nie rozumiem sensu istnienia tego tematu :roll:

Niedobrze mi się robi jak ktoś spłyca zapach Gardonsa do słowa czekolada

Lorpio Mega Mix Uniwersalna-czekolada
1. Grdons i Gros Grdons - czekolada bynajmniej ja najbardziej czuć super na płoć i na leszcza wbrew pozorom również po dodaniu odpowiednich składników

Czyli co, czytam że Lorpio pachnie czekoladą to znaczy, że to to samo co Gardons?

to też wymowny cytat ;) :

warszawa_24, wiec jednak czujesz owoc, u mnie poprostu wanilia zmieszana z czyms owocowym jakby kwasnym odrazu pachnie jak sama zepsuta wanilia :???: moze jescz ektos sie wypowie, bo strasznie mnie to drażni. :shock:

Podejrzewam że określenie zapachu może sprawia mężczyznom mniej problemu niż koloru[odcienia], ale jednak każdy "czuje" co innego, a opisanie specyficznego zapachu jest chyba niemożliwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, bez urazy, ale ten temat jest bezsensowny. Co Forumowiczom pomoże to,że jedna zanęta ma zapach taki a druga taki? Jak chce się zabłysnąć na forum to się trzeba trochę przyłożyć i założyć porządny temat ze zdjęciami, szczegółowymi opisami jak to robi Maniek czy Shogun.

To, że podasz zapach to OK, ale najpierw powinieneś przetestować sam wszystkie zanęty, bo jak się inni będą wpisywać to nastąpi chaos, zresztą już to się stało...

Co do zdjęć to pomyśl co by się mogło przydać wędkarzom. Zdjęcie zanęty na sucho, na mokro, czy ma grube frakcje, jej praca i skład.

Przemyśl to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.