Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

jaki feeder w garanicach 250-300 pln


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

panowie podłącze się do tematu co sadzicie o wędce konger Vega XXL 3.9 150 gr czy w podobnej cenie możecie zaproponować coś lepszego do 250-300 zł o tych parametrach nie trzymałem tego ręku bo u nas w sklepie na zamówienie ale kolega gdzieś testował i chwalił

http://www.allegro.pl/item690184205_konger_vega_heavy_xxl_feeder_3_9_150_gratis_od_ss.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

strus1979, w tej cenie, to jest mój faworyt. Sprawdzony na Wiśle i na jeziorach.

Szkoda, że ma tylko dwie nieoznaczone szczytówki, dla uproszczenia niech będzie, że miękka do 90g a twardsza do 150g.

Nie rozpędzałbym się z tym maks c.w., niemniej do 120g kij pracuje komfortowo.

I śmiem twierdzić, żeby odczuć to wyraźnie lepiej - efekt -cena, to trzeba wyłożyć za feedera 400 -plus PLN.

Kij ma szczytową akcję, przyzwoite przelotki, egzemplarz, który użytkowałem był starannie wykonany - żadnych zalań lakieru, żadnych szczelin w dolniku, który jest słusznie długi i pozwala na silne, oburęczne wyrzuty, jak nie chińska robota, choć zapewne stamtąd pochodzi.

Producent podaje, że kij może być przydatny do połowów z morskiej plaży...

Surfcasta bym z tego nie robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.