Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Konger Carbomaxx Team Feeder 390, kto używa co sądzicie


Rekomendowane odpowiedzi

Tez mam Congera Feeder 360/150 kij uwazam za porzadny patrzac przez pryzmat ceny.

Jednak niestety ostatnio przez swoja glupote zlamalem jedna ze szczytowek (zielona, ta bardzej delikatna), pojechalem z ta druga pomaranaczowa do sklepu i niestety okazalo sie , ze jest za mala. Czy moglby mi ktos polecic z Was jakis sklep z szczytowkami i jaki dokladnie ma rozmiar szczytowka od tego feedera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

no to po pierwszym wedkowaniu carbomaxx'em 360/90, bylo przyzwoicie - nie mam punktu odniesienia bo to moj pierwszy feeder, za 3 zamachem poleciala ostatnia przelotka na szytowce ale juz jest naprawiona, rzucac tez sie szybko nauczylem jak stracilem raz swoj zestaw.

bardzo fajne wedzisko jesli chodzi o jakosc/cena, moge tylko polecic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

też zamówiłem sobie te feederki tylko 360/150. Przetestuje dopiero za około 2 tygodnie ( muszą dojechać do Holandi) A tak na marginesie to czy ciężar wyrzutu ma wpływ na widoczność delikatnych brań ?? ( jestem zielony w tym temacie, dopiero się uczę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.