Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

pomost


mds625

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ...korzystajac z okazji chcialbym opisac sytuacje ktora mnie spotkala i ktora wzbudzila we mnie wiele emocji tych negatywnych raczej...otoz od kilku lat bylem czlonkiem PZW na jeziorze ktore nalezalo do naszego kola mialem swoj pomost ktory byl zarejestrowany na mnie i w mysl przepisow bylem jego opiekunem w 2007 nadazyla mi sie okazja wyjazdu za granice do pracy gdy wrocilem w 2008 pojechalem nad jezioro i zobaczylem ze przed moim pomostem ktos postawil inny pomost pozniej dowiedzialem sie ze zrobil to jeden z czlonkow naszego kola PZW gdy zwrocilem sie z zapytaniem o wyjasnienie tej sytuacji do Prezesa naszego kola dowiedzialem sie od niego ze w roku 2008 nie oplacilem skladki wiec stracilem prawo do tego pomostu na lamach forum chcialbym uslyszec opinie innych wedkarzy na ten temat !!! :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam,

mnie niestety spotkała podobna sytuacja :neutral: co prawda ja nie miałem pomostu tylo 4 paliki które po pomoście zostały i w tym roku miało być wszystko od nowa postawione bo stary sypał się ze starości i musiałem go rozebrać, ale przychodzę kiedyś na lód zimą a obok moich pali wbite 6 metalowych rur i prawie gotowe dojście... niestety pomost opłacałem przez cały czas, ale jak widać ludzie sępy i jak zobaczą wolne miejsce to uznają za swoje :\ . Jedyne co Ci mogę poradzić to jakaś umowa słowna z osobą która budowała pomost że będziecie go dzielić i opłacać składki na pół, przynajmniej ja do takiego kompromisu doszedłem, bo nie będę facetowi rozwalał pomostu skoro sam mi go postawił :lol: Życzę powodzenia i mam nadzieję, że sytuacja się wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj pomost byl i nadal jest CALKIEM sprawny tylko problem w tym ze przed moim pomostem stoi inny mostek takze nie mam mozliwosci z korzystania z mego pomostu a co do tego ze co niektorzy z wedkarzy zachowuja sie doslownie jak takie SEPY to zgadzam sie z tym calkowicie tak tez bylo w tym wlasnie przypadku moj mostek stoi w dosc dobrym miejscu lapalem tam ladne medalowe liny i inne rybki ktore wzbudzaly podziw w oczach innych wedkarzy a co do dogadania sie z INTRUZEM to watpie aby doszlo to do skutku i to napewno nie z mojej winy...!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.