Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zanęta na zawody gruntowe


Sandacz12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam Pytanie,Jutro jade na zawody wędkarskie na Kanał Teleszyny.Moje wędki to Bat 6,00m(Jaxon) i wędka z Kołowrotkiem 4,00(Trabucco).Problem mam Taki,Ze nie wiem czy wybrałem dobrą Zanęte: 2 Paczki Trapera na Leszcza.Ostatnio Byłem na zawodach Użyłem zanety:Bogusława Bruda-Nawet Jednego Brania:). Sposób Przygotowania Mojej Zanęty: 2 paczki Zanęty wsypuje do wiaderka Dodaje wody dodaje Waniliowego aromatu i konopie Wszystko przesiewam przez sito i na koniec dodaje pinki:).Jeżeli Macie Jakieś Rady to pomożćie

CZY SPRAWDZA SIE ZANETA TRAPERA??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 2 weeks later...

Witam.

Mam do Kolegów serdeczną prośbe :)

W nocy z soboty na niedziele(27-28 czerwca) bede mial nocne zawody gruntowe.

Czy mógłby ktoś doradzić w kwestii dobrej zanęty do koszyka?

Zbiornik o głebokości 2-3m, mulisty.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj więcej szczegółów, jakie występują ryby i w jakiej wielkości, i jakiej będziesz używać przynęty. Napewno zanęta musi być ciemna, bo dno jest muliste, i jasna zanęta może odstraszyć ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także łowię na zb płytkim,mulistym i sprawdza mi się zanęta "Stila"HPB karpiowa,kilo koszt 5zł Jedynie co do niej dodaję to dodatek piernikowy na leszcza i chlebek fluo czerwony.Aha zanęte rozrabiaj wodą z melasą najlepiej miodową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ds-fan, mówisz o tej HPB Duży Karp, Leszcz, Lin :?: Też ją polecam. :wink:

Ona też sie sprawdza ostatnio ładnie na nią połowiłem,niby pisze "duży karp,lin,leszcz"a weszły mi w nią ładne karasie ,leszcze i ....płotki .

Ale chodziło mi o HPB karpiową ,taką w niebieskiej paczce ,jest trochę drobniejsza od tej "duży karp,leszcz ,lin"sprzedawanej w 2,5kilowych zielonych paczkach.

A co sądzicie o Mondial-F Leszcz?

Akurat moondiala leszczowego nie stosowałem ale czas jakiś temu kupowałem "supermix jezioro"i powiem ci że jakoś skutecznością mnie nie "powaliła" ,moim zdaniem stil HPB jest skuteczniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.