Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wędkarstwo w radiu


jurus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie narodził się pomysł audycji w polskim radiu czas antenowy około 30 minut emisja prawdopodobnie niedzielne popołudnia zapraszam wszystkie osoby zainteresowane w pomocy jak i podsuwanie interesujących Was tematów które chcecie żeby były poruszane na antenie.

jerzy1973@gazeta.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

emisja niedziela godziny popołudniowe, program na początek radio Kraków zobaczymy jakie będzie zainteresowanie i czy program będzie potrzebny) może się uda zrobić coś dobrego dla nas wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłam już kiedyś coś takiego w studenckim radiu, łącznie wyszło coś ok. dziesięciu audycji. Niestety konspekty mi wcięło z poprzednim dyskiem, a nagrania z puszki zaginęły w pomrokach dziejów najprawdopodobniej zniszczone przez następne pokolenia studentów... :roll:

Całość to był cykl opisujący najciekawsze łowiska na których miałam okazję bywać, okraszone poradami, krótkimi wywiadami z m.in Guciem, Kogatą i Wojtkiem i innymi znanymi mi w tamtych czasach osobistościami ze świata wędkarskiego. Konkursy też były, narobiłam się jingli jak dzika (a z 15 ich razem było), ale nie wyszło to źle :)

Generalnie trudno mówić o czymś co powinno się pokazywać, bo samo gadanie to wiadomo ;) Sporo pracy Cie jurus czeka, ale trochę inwencji i powinieneś dać radę :) Powodzenia, jak audycja ruszy to byłabym wdzięczna za linki do podcastów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematów, jako pierwszym bym się zajęła tym co ostatnio stało się na mazowszu.

Tzw. "wątpliwą" wg. mnie przyduchą w rzekach.

Osobiście nie wierzę, aby to przyroda była sprawcą tej katastrofy ekologicznej, choć wszyscy wypowiadający się w temacie urzędnicy tak twierdzą. No ale ja lubię wkładać kij w mrowisko, i zwyczajnie urzędasom nie wierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

droga Triniti program ruszy niestety dopiero we wrześniu wiec może być ciut nieaktualne choć nigdy nie wiadomo bedziemy napewno w kontacie.

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.