Skocz do zawartości
tokarex pontony

Guma, gumie nierówna.


Deuuu

Czy jesteś zadowolony z gum firmy GA-MA?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony z gum firmy GA-MA?

    • Tak
      7
    • Nie
      4
    • Nie miałem okazji używać
      31


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio natknąłem się na gumy firmy GA-MA, są one znacznie tańsze od wyrobów Mann'sa i Relaxa. Więc tu nasuwa się pytanie odnośnie ich jakości, czy któryś z kolegów może miał doczynienia z gumami tej firmy. Chodzi mi głównie o wytrzymałość, pracę w wodzie i najważniejsze czy są łowne. Oczywiście nie oczekuję po nich cudów na kiju, ale chodzi mi o to czy nadadzą się jako tańsze zamienniki do połowienia sandaczy czy sumów.

Cena wychodzi atrakcyjna, kopyto bodajże 11cm kupuje za 3,50zł a tu identyczne kosztuje jedynie 1,10zł!

Więc piszcie swoje spostrzeżenia ! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Zaryzykowałem, zamówiłem sobie pokaźną ilość tych gum. Myślę że najpoźniej w poniedziałek sprawdzę jak spisują się w wodzie.

Kubiak, ja właśnie zastanawiałbym się nad jakością i pracą tych gum. No i te malowania, czy przypadkiem nie będą za szybko schodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem już gumy, póki co pomacałem, obejrzałem i nie jest tak źle jak mogło by się wydawać. Gumy których podstawowym kolorem jest seledyn, żółty, biały, perłowy są dosyć twarde i ciężkie. Natomiast gumy w kolorach transparentnych są fajne, mięciutkie i niewiele różnią się od relaxów. Jedyna rzecz która mnie odrzuca to ich zapach, śmierdzą skarpetami :lol: Wieczorem napiszę jak pracują w wodzie i czy może jakaś została rozdziewiczona :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deuuu, posiadam kilkadziesiąt gum ga-ma i powiem szczerze nie widze różnicy w braniach pomiędzy nimi a relaxem czy mannsem....czasem w bricomarche u mn ie w Brzegu są ciekawe kopytka (chyba jaxona bo większość sprzętu tam jest tej firmy) cena koło 1 zl, a dwa lata temu na nie złowiłem większość jesiennych sandaczy i szczupaków....więc tańsze nie znaczy gorsze.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś jest zainteresowany jakąś większą ilościa to mógłbym porozmawiać (ale niczego nie gwarantuję) z synem właściciela producenta , gdyż jesteśmy z podobnego rocznika i uczęszczaliśmy do tej samej szkoły - czyli jednym słowem mówiąc - starzy kumple.

Tak na marginesie zaznaczając Łomianki robią się ładnym zagłębiem importerów i producentów sprzętu wędkarskiego - Norrmark , Abramis - Mikado , Ga-ma. Takie bezrybie a taki wybór dookoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać ja często używam gum GA_MA i w różnych rozmiarach i kolorach i momentami bywają skuteczniejsze od Mannsów (sprawdzone z autopsji nawet na Szwedzkich wodach)jak również trenowałem je na małych ciurkach wodnych i nieraz z zaskakującymi wynikami !! :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, sprawdziłem i piszę, niestety z opóźnieniem :mrgreen:

Gumy okazały się dosyć fajne, naprawdę polecam. Ryby jeszcze nie złowiły ale do gumy podczas wyciągania z wody wystartował mi szczupaczek w granicach 30-40cm. Mają ciut inną pracę niż relaxy co może czasami uratować d... siedzenie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.