Skocz do zawartości
tokarex pontony

Euro Carp 2009r


zdrapek

Rekomendowane odpowiedzi

To już koniec zawodów nad śląskim morzem (Rzeczycach) - szału nie było bo ryba nie brała. Rzutem na taśmę wygrała drużyna z Austrii, która ostatniej doby złowiła 4 karpie.

Oficjalne wyniki zawodów:

1. drużyna LAKE PARAD - 4 szt. karpia - łączna masa 21,1kg/s.37

2. drużyna BAIT SERV.Str - 1 szt karp - 8,06kg/s.38

3. drużyna POWER CARP - 1 szt. karp - 6,5kg/s.33

4. JRC GERMANY - 1 szt. karp - 6,44kg/s.39

5. RG TEAM BR. - 2 szt. karp - 5,36kg/s.20

6. LORENZ/RIEGER - 2 szt. karpia - 1,6kg/s.28

7. CARP JUNKIER - 1 szt. karp - 1,26kg/s.26

Największą rybkę jaką złowili była o masie 9,34kg łączna waga wszystkich złowionych miśków 50,32 kg - najmniejszy za to miał 700g

W roku 2011 kolejne zawody tej serii znowu na Rzeczycach.

Co wy na takie wyniki??? Moczyli kije od poniedziałku skończyli dzisiaj tj. piątek. Polskie drużyny, których było 8 bez ryby - przegraliśmy na swojej wodzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Polskie drużyny, których było 8 bez ryby - przegraliśmy na swojej wodzie...

Ciekawe na jakie kulki Polacy łowili??pewnie TB

Kiedyś oglądałem film karpiowy tytułu nie znam ,zawody towarzyskie ,drużyna Holendrów i drużyna TB .Nasi nie mieli ani brania ,a Holendrzy połowili na swoje przynęty.

Kolejny raz potwierdza się że TB nie nadaje sie do łowienia na zawodach.

Rybki mając wybór wolą bardziej smakowitą /bardziej "podrasowaną"kulkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ds-fan nie wiesz na co łowili wiec nie ma sensu pisać takich postów.

Wielokrotny mistrz polski Jan Zawada, który startował z Piotrem Musiołem mieli 100kg pelletu, 100 kg kiuku i 30kg kulek.

Jakiej firmy?

Rzeczyce to trudna woda, i można tam pięknie połowić przez 2 dni lub przez 2 tygodnie siedzieć o kiju.

Jutro jadę tam troszkę posiedzieć, mimo ze ryba nie żeruje ale trochę "odpocznę", - miski czekają :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrapek, A co tu komentować ,dostali [nasi] w dupę i tyle ,oczywiście teraz wszyscy piszą o braku zerowania o pełni o tym jaki parszywy i nie dobry PZW ,wszyscy zwalają winę na wszystko ,nikt nie wini siebie ,a jakoś Austriakom i Niemcom nie przeszkadzało nic aby wygrać i nie pisz mi o szczęściu bo w takie bajki to tylko w Erze nadają. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek dobre masz podejście do zawodów,
Lord Konrad I, To nie podejście :wink: tylko wiem co nie co o "światku" karpiarzy zawodników ,wiem gdzie najczęściej łowią i po co jadą na zawody :mrgreen: mam takiego który jeździ regularnie na większe imprezy i trochę mu pomagam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pisz mi o szczęściu bo w takie bajki to tylko w Erze nadają.

Nigdzie nic o szczęściu nie napisałem?

Niejednokrotnie oglądałem relacje z zawodów a rybek no co tu powiedzieć był znacznie więcej..

Ale najpiękniej wyglądał na zdjęciu karp 700g ze swoim "myśliwym" na tle ogromnego zbiornika :)

Wiadomo zawody to prestiż, reprezentowanie firmy/m i KASA :) - dobrze jak można z tego czerpać przyjemność i jeszcze zarabiać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.