Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

RAPALA DT


rafalis1

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś moze taki wobler????? Chodzi mi o to czy te woblery faktycznie schodza na taka głębokość jaka zakłada producent tj. np. DT-10 czyli na 10 stóp czy może głębiej jak to jest może ktoś mi pomoże moje łowisko to 6 do 12 metrów i głębiej jakiego kupić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Ten model który wymieniłeś w najcięższej wersji zejdzie nawet głębiej bo do ok. 16 stóp/ok.5 m/.Znam lepszych nurków tej firmy oczywiście nie przesadzając w wielkościach/magnum/. Deep Tail Dancer do 30 stóp/9m/ Fat Rap do 20 stóp/6m/.Przy normalnym spiningu możesz dociążyć inne płycej schodzące woblery i uzyskasz ten sam efekt.Jeśli nastawiasz się na szczupaki to pamiętaj że z 10 metrów równie chętnie wyjdą do wabika na 3 metry co na 5-6metrów tylko trzeba ciekawie go do tego zachęcić.POZD.Jans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o czym mówisz robie to od lat mam same rapale ale takiego nie mam wydac kase tylko po to żeby miec to przesada więc chciałem sie upewnic moje łowisko to najczęściej 6 metrów ze spadkiem do 15 więc sam nie wiem co zrobić korci mnie 16 tka ok 5m +/- 1 lub 2 metry ktoś kto łowi takimi może coś powiedzieć dlatego tak szczegółowo wypytuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.