Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

staw miejski w Zgierzu


duncan

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 4 weeks later...
  • 9 months later...

Ostatnio bylem ~2tyg. temu. W srodku tygodnia jakos, po pracy ~14-15 do ~19.00 Pierwszego dnia 2 mikro plotki, maly karasek i okonek, nastepnego dnia troszke wiekszy karasek i mala plotka. Znajomy na federka ~3tyg. temu 7 ladnych karasi zlowil i karpik mu sie urwal. Ja jakos szczescia na tej wodzie nie mam... Napisz jak cos ciekawego polowisz :) Generalnie zbiornik z duza presja "dziadkow" na rowerkach, dodatkowo czesto widze jak pseudo-wedkarze mocza kije przy samym mostku (za i przed) na ul.Barlickiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Bylem wczoraj ~4h nad stawem. Sporo wedkarzy, ale efekty "male" :) znaczy sie plotki kilkunasto cm, max 20. Wedkarz obok nastawil sie na grubsza rybe, lowil 2 X grunt z kuku i peczkiem czerwonych na haczykach. Wyciagnal jednego mini karpika. Karasi jeszcze nie widac. Dobrze, ze piekna pogoda rekonpensowala slabe brania i tlumy ciekawskich spacerowiczow: "Panie biora?" ale... to jest staw w parku, wiec wiedzialem na co sie pisze jadac tam w niedziele ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Jako, że mam przyjemność pisać pracę magisterską o stawach rybnych w powiecie zgierskim, co nie co ostatnio spędziłem odwiedzając wszystkie możliwe stawy. Jestem również po rozmowie z szefem PZW Okręg Łódź na temat stawów.

Jeżeli chodzi o Staw Miejski w Zgierzu: szczupak, karp, lin, karaś, jaź, płoć, okoń, leszcz. Zarybianie 150-300 kg rocznie, jest to dzierżawione przez PZW od RZGW Warszawa, a dokładniej to obwód rybacki rzeki Bzury nr 1.

Łowić nie łowiłem, ale na wiosnę zamierzam ;)

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Jako, że mam przyjemność pisać pracę magisterską o stawach rybnych w powiecie zgierskim, co nie co ostatnio spędziłem odwiedzając wszystkie możliwe stawy. Jestem również po rozmowie z szefem PZW Okręg Łódź na temat stawów.

Jeżeli chodzi o Staw Miejski w Zgierzu: szczupak, karp, lin, karaś, jaź, płoć, okoń, leszcz. Zarybianie 150-300 kg rocznie, jest to dzierżawione przez PZW od RZGW Warszawa, a dokładniej to obwód rybacki rzeki Bzury nr 1.

Łowić nie łowiłem, ale na wiosnę zamierzam ;)

Pozdrawiam !

:) bercik napewno bedzie super praca zwłaszcza po rozmowach z władzami PZW

i statystykach zarybien :) szkoda ze tylko raczej wirtualnych na papierze bo jakos niema to odzwierciedlenia w wodzie:)

obecnie duza presja wedkarzy ryb stanowczo mniej niz przed objeciem pod patronat PZW

watpliwa pzryjemnosc połowu tam tymbardziej ze w centrm parku i mase ludzi w wolne dni za plecami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 years later...

Witam.Mieszkam w okolicy i czesto przychodze polowic na spining.Stoje ptzez godzine i nic.I tak co tydzienmSzczerze nie polecam na spining.Poza ttm wiekszox oaob ryby zabiera a w r 2016 byla wypuszczana woda a ryba zabierane.Tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.