Skocz do zawartości
tokarex pontony

Counter strike(cs) 1.6 ns


lord adam39

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem pewien czy ktoś z haczyka gra w tą grę ale jak tak to serdecznie zapraszam na mój serwer: b_560x95.png

Nazwa serwera: Server klanu LTS

IP serwera: 77.79.241.201:27126

Typ serwera: Non Steam

Ilość slotów: 18 (później zostanie zwiększona)

Godzinny uptime: 24/7

Czas mapy: 20 minut.

Friendly Fire: NIE

Hasło: lts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 4 months later...

Oddrzewam kotleta... jako ze pogoda za oknem jaka jest kazdy widzie, zachecam do odwiedzenia stronki cs-one.pl

Sieć serwerów STEAM # NONSTEAM

b503658ea0db5cd0.gif

kid.gif

~Serwery~

Cs-One.pl [FFA] @ HitMe.pl

Strona: www.Cs-One.pl

IP: 91.203.135.64:27019

Sloty: 29+1

Rodzaj: Steam + Non Steam

FriendlyFire: Wyłączone

Typ Gry: Free For All

H@: Kleszcz, Sevox

Sponsor: Brak

b_350x20_C4F3126-000000-FFFFFF-000000.png

Cs-One.pl [4Fun] @ HitMe.pl

Strona: www.Cs-One.pl

IP: 91.203.133.18:27033

Sloty: 17

Rodzaj: Steam + Non Steam

FriendlyFire: Wyłączone

Typ Gry: 4FUN

H@: Sevox, Radzisz

Sponsor: Brak

b_350x20_C080C69-000000-FFFFFF-000000.png

Cs-One.pl [TP] @ HitMe.pl

Strona: www.Cs-One.pl

IP: 91.203.133.23:27016

Sloty: 18

Rodzaj: Non Steam

Typ Gry: Team Play

FriendlyFire: Włączone

H@: Jojo Bum, ChwdP_KtoS

Sponsor: Brak

b_350x20_C12AD00-000000-FFFFFF-000000.png

Nasi sponsorzy:

Partner Cs-One.pl

f3a1425b199e6e63.jpg

bannermonster.png

~Zapraszam do gry oraz do rejestracji na forum~

bannercsone.gif

Wkrótce nowy serwer Deathmatch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie gram w Call o f duty Modern warefare , nick na steamie Tondrom wiec mozecie mnie dodac i mozemy razem pograć. Jeżeli chodzi o battlefielda to najlepszy wg mnie byl battlefield 1942 , poznej odrazu przeskoczyłem na call of duty 4, nastepnie na call of duty 5 i teraz moderna gram, trailer bad company 2 zapowiada sie emocjonujaco napewno kupie tą grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam call of duty 4 modern warefare odinstalowane(przejadło się) mam call of duty 5 odinstalowane(II wojna swiatowa, przejadło się ) i teraz gram w Call of duty: Modern warefare 2 ( jeszcze sie nie przejadło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co doprowadza mnie do szewskiej pasji bo czasami wbic sie na serwer trzeba czekac nawet 20 minut... tragedia
Hmmm może nie tyle ale wkurza mnie skakanie po wolnych serverach co chwile a najgorsze jest rozłączenie w trakcie gry bo zdarza się to niestety często :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj była tragedia, oni czesto cos maja spierniczone z tym iwnetem... wyszukuje graczy, jest juz komplet (18) i za chwile ma sie rozpoczac mecz po czym nagle wyrzuca 3 kolesi i znowu próbuje dobrac kolejnych 3... i tak w kółko, pozniej wyrzuca kolejnych 4 i znowu próbuje dobrać juz 7 az wkoncu rozłacza... masakra poprostu... niewypał totalny, wczoraj z zegariem w ręku przez 25 minut z moim kumplem próbowalismy wejsc do gry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Sprzedam Counter strike source wersja pudełkowa wraz z kontem Steam . W sumie grałem w niego ze 3 godziny pudełko zwiera jeszcze Half-Life2:Deathmatch oraz Day of Defeat: Source . CENA 70 zł może do małej negocjacji

zdjcie552.jpg

może i Twoja oferta jest nieco 'pozatematyczna' :wink: ale jak chcesz możesz ją zamiescić w dziale Ogłoszenia > Sprzedam :idea: Unises

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.