Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jezioro zatorek


D00N

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialbym sie dowiedzieć conieco na temat tego jeziorka czy warto tam isc na ryby czy nie ,nie tylko w sezonie letnim jezeli warto to czego tam mozna sie spodżiewac interesuja mnie tylko wypowiedzi tych co tam byli i łowili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Byłem 3 razy i 3 razy lipa. Raz za linkiem, ale złowiłem jedynie kilka wzdręg. 2 razy ze spinningiem. Efektem były 2 okonki. Spotkałem starszą parkę, która chwaliła się zeszłorocznym szczupakiem ok. 4kg złowionym na żywca (ale wiadomo jak to z opowiesciami starszyzny jest - lubią dodać). W tym roku mój kolega złowił szczupaka 50cm na spina. Ogólnie jeziorko bardzo ładne i można się zrelaksować ale ciężko o niezłe wyniki. Chyba, że akurat trafiałem w złe dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zezwolenie kupuje się w leśniczówce, która znajduję się naprzeciwko wejścia na pole golfowe Amber Baltic między Kołczewem a Wisełką . Informacje o zezwoleniach wypisane są też na tablicy przy jeziorze (godziny i dni kiedy można zastać leśniczego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.