Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

W alei gwiazd


trini

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Ja cenie bardzo P.Mroczka.Cenie za to że zna sie na sztuce karpiowania no i umie tą wiedzę przekazać w sposób ciekawy,jego filmy z serii "na karpie"jak i "na karpiowym szlaku"ogląda sie bardzo dobrze ,na pewno gdyby występował ktoś inny to "wychodziło"by to gorzej i nieco gorzej się oglądało .Nawet nie drażni tak ta wszechobecna w jego filmach reklama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie takim guru jest Edmund Gutkiewicz :) Nie chodzi mi tu bynajmniej o osiągnięcia tego Pana ale wiedzę n/t połowu ryb i ich zwyczaje. Dodatkowo parę lat temu będąc na zakupach w jego sklepie (Białobrzegi) dostałem od Niego parę cennych rad w jaki sposób i w jakich miejscach łowić rybki na Pilicy na bolonkę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim idolem także jest P. Mroczek. Dzięki jego filmom, artykułom i wywiadom, bardzo dużo nauczyłem się o karpiowaniu. Bardzo dużo wie o tej metodzie połowu, jak i o zwyczajach karpiszonów.

PS: Jego filmy biją na głowę te z WMH o karpiowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Marek Szymański - legenda polskiego spinningu rzecznego

Popieram SuperSobiego Marek Szymański rządzi! Cenie go za to że poznał chyba najlepiej w Polsce naszą ukochana Wisełke i dalej ciągnie go tylko do niej gdziekolwiek nie łowi zawsze tam powraca na swoja ukochana pychówke :wink:

A co do żuczka Robal :lol::lol: nie będe się wypowiadał.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek Szymański, właśnie jestem w trakcie czytania jego książki o spinningu rzecznym i bardzo dużo można się z niej dowiedzieć ciekawych i pomocnych rzeczy, takim wędkarzem jak on każdy chciałby być :wink: A tak po za nim to DAWID i marewel :lol::mrgreen: hehe

Robal nie śmiej się, z filmów żuczka można się dużo dowiedzieć np jak złowić sumika karłowatego lub jak nawinąć szybko żyłkę na kołowrotek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.