Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

ręczny odbiornik GPS


cinek1979

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

tak, sprzet dałem w zamian za 1 miesiac wynajmu domu 6 osobowego nad jeziorem+ wyżywienie.Taka wymiana, ze znajomym u którego nocuje.

Co do "480" bez GPS w/g instrukcji jaką mam ze strony producenta jest to gniazdo do opcjonalnego sprzetu np, przetwornik temperatury oraz przetwornik prędkości, nie widze MENU do danych NMEA, czyli wynika z tego,że NIC NIE PODŁACZYSZ.

Za to 480iGPS ma takie MENU z NMEA transmisją danych TX i RX i podłaczysz zewnętrzny GPS, bo sam taką próbe wykonywałem, nawet kabelek specjalnie z USA stargałem za 5$,he,he

pozdrawiam

PIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

dzięki za odpowiedź PITPOWER, już zdecydowałem sprzedaje moje echo EAGLE Fishmark 480 cały komplet (echo, akumulator, torba, walizka na aku, ładowarka - czyli gotowy zestaw do użytkowania) 800zł + przesyłka. Dozbieram troche kasy i kupie z GPSem. Oczywiście echo sprawne w 100% - zdjęcia prześle zainteresowanym na maila. Mój to wozniak_lukasz@poczta.fm piszcie jak macie pytania.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.