Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

NAMIOT


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Podobnowybierajac sie na rybki pod namiot musi byc on bezpodłogowy :?: gdzies tak słyszałem i najpier wole zapytac :o odpowiedzi tu na forum lub na adres e-mail tychy2@vp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość Anonymous

Jak to bezpodłogowy?

A co za różnica jaki namiot weźmiesz na ryby, nie widzę problemu.

Ja zawsze brałem normalny namiot :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ale tak jakos słyszałem ze namoit musi byc bez podłogi :( i sam w konsu nie wiem a chciałbym nad jeziorkiem tak na tydzień :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego musi być bez podłogi? Na namiot bezpodłogowy są lepsze brania? No tego nie wiedziałem. Daj spokój sobie i namiotom bezpodłogowym. Bierz jaki masz. Namiot ryb nie będzie łowił, tylko ty i tak naprawdę nie ma to większego znaczenia. W wypadku długich zasiadek np. na karpia do namiotu wstawia się zamiast tradycyjnego materaca takie mini łózeczko i w takim wypadku podłoga w namiocie nie jest wskazana aby po prostu jej nie uszkodzić stelażem łóżka. Reszta jak mówią w reklamie "Żywca" jest po prostu bez znaczenia. Przemyśl to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Czy ja dobrze widze, ktoś się wybiera na lód na nocke to ja się

przyłącze jak można. He,he,he.

A tak poważnie z tym namiotem bez podłogi jest tak.

Są albo były zbiorniki gdzie obowiązywał zakaz biwakowania,

czyli rozkładania namiotów ,rygorystycznie pszestrzeganyi pilnowany.

Niemiec lub inny lud z Europy by się wycofał, a Polak wędkarz nigdy.

Pomyśleli poszperali w przepisach i wymyślili namiot bez podłogi.

Taki namiot był traktowany jako pałatka czyli nie biwakowy.

Sam kiedyś miałem takie zdarzenie. Pisali też w WW.

Wszystko to zależy od pszepisów na danym akwenie i od właścićela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...

Witam, moje pytanie brzmi czy można rozbijać namiot nad jeziorem PZW poza polem namiotowym? Jeżeli można to czy istnieje jakaś minimalna odległość od wody. Posiadam namiot z dopinaną podłogą więc jeżeli istnieje zakaz rozbijania namiotu to i tak mnie on nie dotyczy ale kiedy pada czasem leci mała rzeczka przez namiot i całe manele mi mokną i stąd nasuwa się moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od regulaminu który obowiązuje nad daną wodą ;)

U mnie w Kaliszu i okolicach nie ma z tym problemu , miałem namiot 2 m od wody i podczas kontroli nawet nic nie mruknęli na ten temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniłem do mojego koła z moim wcześniejszym zapytaniem i powiedzieli, że oni są dzierżawcami wody i gruntu do 1,5m od lustra wody i stamtąd nikt nie może mnie z namiotem wyrzucić. Natomiast dalej od wody, to tery prywatne i już na miejscu trzeba się dowiadywać czyj to grunt, czy można i czym się rozstawiać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.