Skocz do zawartości
tokarex pontony

odległosciowka mikado lexus 4,20


borat

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
czy ten patyk jest dobry
To zależy czego oczekujesz od wędki, jakimi zestawami i na jakich łowiskach będziesz łowił. Jeśli to twoja pierwsza odległościówka to prawie każda za +/-250 zł. będzie dobra. Zastanów się czy nie lepiej kupić wędkę składaną nasadowo. Wędki teleskopowe to pójście na kompromis, jedyną zaletą tego rozwiązania są kompaktowe rozmiary po złożeniu. W porównaniu z wędkami składanymi klasycznie teleskopy wypadają blado.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ten patyk jest dobry
jedyną zaletą tego rozwiązania są kompaktowe rozmiary po złożeniu
i większość z nich ma ok metra po złożeniu, składowa wcale nie wiele więcej 135/145cm 3.9/4.2m więc ten argument trochę naciągany :razz: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę łowił głównie na jeziorkach,stawach i wolno płynących rzekach,miałem okazje łowić wędką Mikado Lexus i dlatego o nią pytam,jest lekka,sztywna i zacinać można dosłownie ruchem nadgarstka.

Colmic Victory Pro Match 3,9m. c.w. 2-20g -Będę musiał go pomacać :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Mikado Lexus Tele Match 420cm 5-25g całkiem niezły tele match,mam i nie narzekam na nią,polecam początkującym.Szybkie rozkładanie i składanie wędki nawet nie ma problemu w nocy czy wczesnym rankiem jak jest jeszcze ciemno.

5e828623b8b3c766med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

wczoraj ją trzymałem w ręku bo też przymierzam się do zakupu matcha

Teleskopik naprawdę świetny jak w tej kasie leciutki chyba 200g - przelotki zabezpieczone gumkami więc duży plus tyle ze właśnie to teleskop - osobiście będę wolał 3 częsciówkę

Natomiast na pewno udany zakup i będzie się fajnie łowiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.