Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Konger czy mikado?


beny2002

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Potrzebuje wedki na dalekie rzuty.Szukajac,czytajac i ogladajac wybralem dwie.Jest to:

Konger carbomaxx carp 360/3lbs

albo

Mikado trython carp 360/3lbs

Moze ktos uzywal takich oto wedek?Bede wdzieczny za odpowiedzi ktora lepiej pracuje,moze ktora lepiej jest wykonana,no i po ktorej mozna sie spodziewac dalszych rzutow.wiadomo ze kolowrotek bedzie gral duza role.a swoja droga to gdzies czytalem ze konger ma wieksze przelotki,pierwsza od dolnika zaczyna sie od 50 mm i ulatwia to podobno dalsze rzuty.Moze wie kto jakiej srednicy ma przelotki wedka mikado?szukalem ale nigdzie nieudalo mi sie znalezc.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Potrzebuje wedki na dalekie rzuty

To zainwestuj w węglówkę :wink: z tych szklaków niewiele wyciśniesz

Patyk do takich zadań zwykle jest sztywny, ma szybka akcję i szczytowe ugięcie,... i zacznij się raczej zastanawiać nad dwu składem 3,90 pierwsza przelotka od dolnego końca w odległości 1,5 m lub więcej, ugięcie też raczej 3,5lb

Ps. średnica i ilość przelotek to tylko jeden z wielu parametrów i wcale nie najważniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,zgadzam sie z wami ale wytlumaczcie mi jaka jest roznica miedzy moimi propozycjami a innymi wedkami.

moja przygoda z wedkarstwem zaczela sie jak bylem malolatem,potem nie mialem czasu na zadne hobby.a teraz od dwoch lat znowu zaczalem lowic z tym ze na sprzecie bazarowym(ograniczone fundusze)Dotad myslalem ze sprzet sklepowy jest dla mnie za drogi,ale teraz gdy mam internet to widze ze wcale nie.

A wiec pewnie bylo juz tysiac pytan o to ale co mi mozecie polecic,cos niezadrogiego a dobrego,tak do 200zeta(mialo to byc na dwa kije) ale kupie jedna i bede zbieral na druga.no i chodzi mi o dalekie rzuty,bo na lowisku obowiazuje zakaz lodek.

Dzieki i pozdro dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.