Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jezioro Głębokie - Szczecin


mvp1984

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 223
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Ja bez żadnych problemów łowiłem w środę z pomostu na kąpielisku,niestety o 16 przypałętało się dwóch nachlanych typów którzy postanowili umilić mi wędkowanie więc się zawinąłem dla świętego spokoju.Niestety efekty miałem mizerne małe chude płotki i krąpiki brały tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Byłem dzisiaj od 14.30 do 17ej,zanęta lorpio-lin karaś z auchan,kuku z biedronki i groszek,do tego czerwony robak ze sklepu wędkarskiego,zapach anyż traper.Przynęta tak samo jak w zanęcie,stanowisko to pierwsze w lasku vis-a vis miejsca do biwakowania,jadąc z głębokiego w stronę wołczkowa ,jakieś 70 m od przejścia dla pieszych,jest tam mała wyrwa w brzegu.Cóż,złapałem kilka leszczy 20-27 cm,krąpi,płotek i 2 okonie(jeden 25 cm). Brania zdecydowanie lepsze na czerwone z gnoju a nie ze sklepu,na kuku zero i groch,białych robali nie miałem.Spotkałem wędkarza jak już schodziłem z miejsca,trafił szczupaka 60 cm na białą gumę,było to o 14ej,potem juz żadnych brań nie miał,opowiadał mi o linach w końcu jeziora przy tataraku? nie wiem gdzie to ? Moze wy cos wiecie?

Tam podobno ktoś chwycił i to niezłego kilka dni temu,i tak tam jest co roku...

Zdjęcia są na fotosiku z tej wyprawy dzisiejszej,jestem tam jako fix-bud,zdjęcia moęe obejrzeć każdy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem w piatek od 15 do 18 na koncu jeziora od strony Pilichowa,zero ryb jedno szczypniecie... I do tego jeszcze przecenilem wartosc woderow i spotkala mnie przymusowe przemoczenie :cry: Cieplo ale strasznie wialo :neutral: Fajne miejsce :grin: Wczoraj bylem przejazdem od strony Wolczkowa i spotkalem dwoch wedkarzy ktorzy splyneli wlasnie pontonem Esox dobre 70 cm i 3 Okonie ok 30 cm :shock: Szacun! dzisiaj popoludniu chyba tam sprobuje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saperek, w sobote z koleszka zlapalem z pontonu jednego 80cm,kolega okonia 36cm.kilku mniejszych szczupaczkow nie licze.wialo jak cholera.lapalismy w zatoczkach kture byly osloniete od wiatru.szczupak wzial na wahadlo nr.3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam te wasze wpisy o Głębokim i tylko utwierdza mnie to w przekonaniu o jego bezrybności. Pytanie tylko, czy rzeczywiście drapieżnik, którego co roku jest sporo wpuszczane "znika", czy jest to tak ekstremalnie trudne łowisko, że rybe łowi się raz na kilka wypraw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po tajniacku coś łowią,nie zdziwię się jak będzie tak jak z Widuchową i jej legendarną mormyszką buachacha cha,jak nie wiesz to poczytaj o co chodzi.

Może po prostu kłusole tam ostro grasują-tego nie wykluczam...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat "mormyszki"jest mi znany, jesli dobrze skojarzyłem temat to w ten sposób w moim rodzimym świnoujściu łowią od lat, efekt możliwy tylko przy połowie z łodzi.

A co do Głębokiego to podobno w tamtym roku z północnej części ściągali jakieś sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na głębokim trzeba szukać, szukać, i jeszcze raz szukać, ryba jest ale żeby coś lepszego dostać, to trzeba albo mieć łódkę, albo obławiać każde miejsce.Inaczej nie ma co liczyć na jakiekolwiek efekty, ja 6 godzin rzucałem gumą i łowiłem z lekkiego opadu, a dopiero przy samym brzegu dostałem pistoleta 40 cm, i jednego powyżej wymiaru zerwałem przy samym brzegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w ostatni czwartek po południu,około 2 godz. Spinningowałem z pomostu na plaży,paprochy,kopyto,obrotówka,wahadłówka i nic. Na spławik przy pomosćie w 2 szt okonka na czerwonego,wiał zimny wiatr,warunki zmienne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja byłem na Głębokim w sobotę.W 8 rzutach wyjąłem 3 szczupaczki,a później cisza totalna przez dwie godziny :???: koło 9 uderzył mi pod samymi nogami kolejny narybkowy szczupaczek i później kolejny maluch obgryzł mi już ogon.Z wymiarem jeszcze nie miałem w tym roku żadnego kontaktu.

Co do kłusowników na Głębokim to już sam nie wiem cały okres tarła błąkałem się tam wieczorami i nocą żeby przyczaić czy ktoś nie pływa i nikogo nie widziałem .Ale nie jest to wykluczone.

Z autopsji jednak wiem że za szczupłym to trzeba tam jednak jesienią latać i z łodka czy pontonem wtedy sa efekty. :twisted:

Ja się jeszcze tylko zastanawiam co z tym sumem :shock: czy okonie wyjadły cały narybek czy co ze jeszcze nikt nic nie pisał choć o króciakach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kris 74 z pontonu lowie na duze przynety.gumy,wahadla,woblery no i obrotowki.nigdy nie lowilem w czesci gdzie jest plaza.nie slyszalem jeszcze aby ktos zlapal suma.zarybienia ponoc byly.sadze ze przy takiej liczebnoszci spiningistow na glebokim klos powinien miec chociaz kontakt z ta ryba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W końcu po miesiącu młócenia na Głębokim dzisiaj obdarzyło mnie wymiarowym szczupakiem 69 cm :mrgreen:

Chyba juz wiem gdzie znikaja wszystkie szczupaki z zarybień :evil: .Ostatnio miałem nieprzyjemność spotkać małolata, który gdy powiedziałem że nic nie bierze stwierdził ,że on prawie codziennie łowi po 4 sztuki i więcej i pokazał mi rękoma "o takie" było to z 35 cm ,oczywiście wszystko zabiera.Próba uświadomienia że nie zabiera się takich ryb i w takiej ilości nic nie dało.Więc jesli takich znajdzie sie kilku to żeby 5 ton tam wpuścili narybku to takie tempaki wszystko odłowią.I co z tego że 15 wypuszcza jak kilka jednostek wszystko co sie rusza to do torby pakuje :evil: .Niestety zbyt mało kontroli jest na naszych akwenach a głębokie w które pchane są takie ilości ryby powinno być traktowane szczególnie.Takie jest moje zdanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam, jak tam teraz z braniami na glębokim?? Jak byłem z 2 miesiące temu na głębokim to brały same pistolety, po zmianie przynęty z algi 1, na większy wobler brań wogóle nie było.Zastanawia mnie czy leszcz zaczął brać,jak byłem rok temu na ongisku to widziałem starszego pana z jednym ponad 2 kg leszczem.I do dzisiaj mnie gnębi pytanie, czy to był zwykły fart, czy jednak można tam połapac jakies ładniejsze sztuki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.