Skocz do zawartości
tokarex pontony

Odcinek PKP => autostrada poznańska


Buszeszank

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moje pytanie dotyczy odcinka Odry-od PKP do Autostrady poznańskiej. Czy może ktoś mi powiedziec czy jest sens szukania tam jakiejs miejscówki? Dodam że chodzi mi o sandacza na spinning, mam doś tłoku i rzucania jeden przez drugiego(tylko na wprost), do tego kosiarze.

Może ktos kiedys probował łapac tam własnie, niech sie podzieli doświadczeniami...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

W sumie, to łowiłem na Dziewokliczu, na obydwu mostach na Autostradzie Poznańskiej, na Parnicy, przy moście kolejowym w Podjuchach. Nie miałem takiej sytuacji, że przeciskałem się miedzy innymi wędkarzami. Ewentualnie na Cegielince w weekend. Generalnie, w tygodniu od 16:00-18:30 to zazwyczaj jest w miarę spokojnie na tych miejscówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, w tym okresie największa szansa na sandacza jest w centrum koło dworca PKP i mostu Długiego, niestety straszne tłoki i ostatnio coraz więcej kosiarzy ;/ Kilka sandałków złowiłem też na Regalicy w okolicach mostu przy Poznańskiej, jednak wczoraj brak kontaktu z rybą pomimo 3 gdzin biczowania wody, natomiast ook na pomostach 6 kosiarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, w tym okresie największa szansa na sandacza jest w centrum koło dworca PKP i mostu Długiego,
I sądzisz, że sandacze dopływają tylko do dworca PKP i jak słyszą panią zapowiadającą pociągi to dalej nie płyną :lol::twisted: Myślę że mniejsza presja w tamtych rejonach spowodowana jest trudniejszym dojazdem komunikacją, trudniejszym dostępem do wody oraz tym kogo można spotkać nad wodą i co można po takim spotkaniu stracić :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luk1234, Zdziwiłbyś się jakie dołki potrafią być na Oderce powyżej dworca PKP :cool:

Odra płynie też dalej i chociaż po przepłynięciu przez Szczecin bardziej już śmierdzi i gorzej wygląda ale i tam też jest sporo sandacza. Tylko kto się odważy pojechać na rybki w okolice Golęcina, Gocławia czy Stołczyna :twisted::twisted: Niestety spinningistów tam nie uświadczysz, ale w mordę zawsze można dostać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze napisac gdzie sie warto wybrac na ta Parnice, bo na mapie sa trzy mosty(patrzac od strony kanału zielonego) pierwszy, drugi i most portowy a nie wiem dokad dokładnie mozna łapac z karta PZW. Czy po prostu cały kanał Parnicki od strony kanału zielonego to fajna, spokojna miejscówka...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiem dokad dokładnie mozna łapac z karta PZW

Parnica jest podzielona na wody PZW (od zachodniej krawędzi mostu Portowego przy ulicy Gdańskiej - w "górę" rzeki) i na wody SUMoskie (od wschodniej krawędzi mostu Portowego przy ulicy Gdańskiej w "dół' rzeki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.